Το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στίβου παίδων - κορασίδων (Κ17) θα γίνει το σαββατοκύριακο στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο της Πάτρας με τη συμμετοχή των κορυφαίων αθλητών και αθλητριών της κατηγορίας.
Μαζί θα γίνει και το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Συνθέτων αγωνισμάτων Ανδρών/Γυναικών και Κ23.
Μετά την επεξεργασία των δηλώσεων συμμετοχής, προέκυψε το τελικό πρόγραμμα των αγώνων, καθώς ο τρόπος πρόκρισης στα δρομικά αγωνίσματα.
Μετέχουν οι κορυφαίοι αθλητές από την Αχαΐα.
Αναλυτικά:
100 M Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||
ΠΑΛΑΡΜΑ ΜΕΛΙΤΙΝΗ | 2007 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ | 2006 | ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ |
ΒΟΥΓΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ | 2006 | ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ |
ΣΜΠΟΡΑ ΒΑΙΑ | 2006 | ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ |
ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ | 2007 | ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ |
200 M Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||
ΑΡΒΥΘΗ ΙΩΑΝΝΑ | 2008 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ |
ΚΑΡΛΗ ΚΕΝΝΕΝΤΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ | 2008 | ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 |
ΧΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | 2008 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | 2008 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | 2006 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΒΟΥΓΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ | 2006 | ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ |
ΣΜΠΟΡΑ ΒΑΙΑ | 2006 | ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ |
400 M Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||
ΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΡΕΤΗ | 2007 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ |
ΛΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΝΑ | 2006 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ | 2007 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | 2008 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΤΣΙΩΡΗ ΙΩΑΝΝΑ | 2006 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΚΑΜΑΡΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ | 2008 | ΑΣ ΑΚΡΟΣ |
800 M Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ | 2007 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ |
ΝΤΖΟΥΜΑΝΗ ΝΕΦΕΛΗ-ΕΥΘΥΜΙΑ | 2007 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ |
ΛΟΗ ΔΗΜΗΤΡΑ | 2008 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΚΑΡΑMΠΕΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ | 2008 | ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ |
ΒΑΛΑΧΑ ΗΛΙΑΝΑ | 2006 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ | 2007 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΒΑΡΒΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ | 2007 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
1500 M Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ | 2007 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ |
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ | 2008 | ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 |
ΒΑΛΑΧΑ ΜΥΡΤΩ | 2007 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΒΑΛΑΧΑ ΗΛΙΑΝΑ | 2006 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΤΑΝΤΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ | 2007 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ | 2007 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ | 2008 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΒΑΡΒΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ | 2007 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ | 2008 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ | 2006 | ΑΣ ΑΚΡΟΣ |
3000 M Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||
ΦΡΑΝΤΖΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ | 2008 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ |
ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ | 2007 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΖΑΡΚΑΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | 2008 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΝΙΑΧΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ | 2009 | ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ |
ΒΑΛΑΧΑ ΜΥΡΤΩ | 2007 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΤΑΝΤΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ | 2007 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΑΛΕΞΙΑ | 2006 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΜΠΟΔΙΩΤΗ ΑΝΝΑ | 2008 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ | 2006 | ΑΣ ΑΚΡΟΣ |
100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 0.76Μ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΑΒΕΛΛΑ | 2008 | ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ |
ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | 2006 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΣΚΥΤ.4Χ400Μ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ | 2007 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ |
ΑΡΒΥΘΗ ΙΩΑΝΝΑ | 2008 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ |
ΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΡΕΤΗ | 2007 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ |
ΝΤΖΟΥΜΑΝΗ ΝΕΦΕΛΗ-ΕΥΘΥΜΙΑ | 2007 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ |
ΦΡΑΝΤΖΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ | 2008 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ |
ΛΕΚΑΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΥΘΑΛΙ | 2007 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ |
ΜΟΥΖΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ | 2007 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΜΟΥΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ | 2007 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΛΟΗ ΔΗΜΗΤΡΑ | 2008 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΖΑΡΚΑΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | 2008 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ | 2007 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΤΣΙΩΡΗ ΙΩΑΝΝΑ | 2006 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | 2006 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΒΑΡΒΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ | 2007 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗ ΑΣΗΜΙΝΑ | 2007 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΛΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΝΑ | 2006 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | 2008 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ | 2007 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
2000 Μ ΦΕ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||
ΛΕΚΑΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΥΘΑΛΙ | 2007 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ |
ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗ ΑΣΗΜΙΝΑ | 2007 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||
ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ | 2006 | ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ |
ΛΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΝΑ | 2006 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗ ΑΣΗΜΙΝΑ | 2007 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΣΚΥΤ.4Χ100Μ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ | 2008 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΚΟΝΔΥΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΖΩΗ | 2008 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΛΟΗ ΔΗΜΗΤΡΑ | 2008 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | 2008 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΧΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | 2008 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
5000 ΒΑΔΗΝ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ | 2006 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ | 2008 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΧΑΝΤΖΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ | 2006 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||
ΒΙΛΛΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ | 2007 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||
ΔΟΥΜΠΑ ΖΩΗ | 2006 | ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ |
ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗ ΦΑΙΝΑΡΕΤΗ ΣΤΑΜΑ | 2007 | ΦΙΛ.ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ |
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||
ΦΛΩΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ | 2008 | ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΠΟΛΙΤΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ | 2007 | ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||
ΓΑΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΜΑΡΑ | 2008 | ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟ ΠΑΤΡΑΣ |
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΜΑΛΙΑ | 2007 | ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ |
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||
ΔΟΥΜΠΑ ΖΩΗ | 2006 | ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ |
100 M K18 ΑΝΔΡΩΝ | ||
ΠΑΙΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2006 | ΑΓΣ "ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ" |
ΖΕΡΒΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | 2006 | ΑΓΣ "ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ" |
ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 2008 | ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ |
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 2007 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟ | 2008 | ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ |
ΔΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2007 | ΑΣ ΑΚΡΟΣ |
200 M K18 ΑΝΔΡΩΝ | ||
ΠΑΙΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2006 | ΑΓΣ "ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ" |
ΖΕΡΒΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | 2006 | ΑΓΣ "ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ" |
400 M K18 ΑΝΔΡΩΝ | ||
Ονοματεπώνυμο | Έτος Γεν. | Σύλλογος |
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 2006 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
800 M K18 ΑΝΔΡΩΝ | ||
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | 2008 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ |
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2008 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2007 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | 2006 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2006 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΑΠΟΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ | 2008 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
1500 M K18 ΑΝΔΡΩΝ | ||
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 2006 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2007 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2006 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ | 2006 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
3000 M K18 ΑΝΔΡΩΝ | ||
ΝΙΦΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | 2007 | ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 |
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ | 2009 | ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 |
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 2008 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 2006 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 2008 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2006 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
10000 ΒΑΔΗΝ ΔΡΟΜΟΣ K18 ΑΝΔΡΩΝ | ||
Ονοματεπώνυμο | Έτος Γεν. | Σύλλογος |
ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ | 2006 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΣΚΥΤ.4Χ400Μ K18 ΑΝΔΡΩΝ | ||
ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2007 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | 2006 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2006 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 2006 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΑΠΟΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ | 2008 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 2008 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ | 2006 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 2006 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ | 2006 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2006 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΠΑΠΠΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ | 2008 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | 2008 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
2000 Μ ΦΕ K18 ΑΝΔΡΩΝ | ||
ΖΑΡΚΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2006 | ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | 2006 | ΑΟ ΠΕΛΟΨ |
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ K18 ΑΝΔΡΩΝ | ||
ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2008 | ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΣΚΥΤ.4Χ100Μ K18 ΑΝΔΡΩΝ | ||
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ | 2007 | ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ |
ΔΟΥΒΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2007 | ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ |
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟ | 2008 | ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ |
ΣΤΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 2008 | ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ |
ΠΑΠΠΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ | 2008 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | 2008 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | 2008 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 2008 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 2006 | ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ |
ΚΑΙΣΗΣ ΗΛΙΑΣ | 2007 | ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ |
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΩΡΟ | 2006 | ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ |
ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ | 2008 | ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ |
ΧΑΙΚΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | 2007 | ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ |
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ K18 ΑΝΔΡΩΝ | ||
ΓΚΟΥΜΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ | 2007 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ |
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ K18 ΑΝΔΡΩΝ | ||
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ | 2007 | ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ |
ΣΤΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 2008 | ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ |
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | 2008 | ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ K18 ΑΝΔΡΩΝ | ||
ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 2006 | ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟ ΠΑΤΡΑΣ |
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΩΡΑ | ΑΓΩΝΙΣΜΑ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΑΓΩΝΙΣΜΑ |
8:30 | ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ | ΑΝΔΡΩΝ | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ (Λαδόπουλου) |
8:30 | ΤΡΙΠΛΟΥΝ (Α΄+ Β΄ Γκρουπ) | ΑΝΔΡΩΝ | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ |
9:00 | 110 μ. ΕΜΠ. | ΑΝΔΡΩΝ | ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ |
9:00 | ΥΨΟΣ (Α΄ + Β΄ Γκρουπ) | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ |
9:00 | ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ |
9:30 | ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ (Α΄ Γκρουπ) | ΑΝΔΡΩΝ | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ |
9:30 | 100 μ. ΕΜΠ. | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ |
10:00 | 100 μ. ΕΜΠ. 7/ΘΛΟΥ | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | |
10:15 | ΤΡΙΠΛΟΥΝ (Α΄+ Β΄ Σκάμμα) | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ |
10:15 | ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ (Β΄ Γκρουπ) | ΑΝΔΡΩΝ | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ |
10:20 | 100 μ. 10/ΘΛΟΥ | ΑΝΔΡΩΝ | |
10:30 | ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ | ΑΝΔΡΩΝ | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ (Βοηθητικό) |
10:35 | 400 μ. | ΑΝΔΡΩΝ | ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ |
11:00 | ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ |
11:05 | 400 μ. | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ |
11:35 | ΥΨΟΣ 7/ΘΛΟΥ | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | |
11:40 | 100 μ. | ΑΝΔΡΩΝ | ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ |
12:00 | ΜΗΚΟΣ 10/ΘΛΟΥ | ΑΝΔΡΩΝ | |
12:35 | 100 μ. | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ |
13:30 | ΣΦΑΙΡΑ 10/ΘΛΟΥ | ΑΝΔΡΩΝ | (Βοηθητικό) |
Α΄ ΗΜΕΡΑ: ΑΠΟΓΕΥΜΑ - ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΙΟΥΛΙΟΥ 2023 | |||
17:00 | ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ | ΑΝΔΡΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ (Λαδόπουλου) |
17:30 | ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 7/ΘΛΟΥ | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | (Βοηθητικό) |
17:30 | ΥΨΟΣ 10/ΘΛΟΥ | ΑΝΔΡΩΝ | (2 στρώματα) |
17:30 | 110 μ. ΕΜΠ. | ΑΝΔΡΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
17:50 | 100 μ. ΕΜΠ. | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
18:00 | ΤΡΙΠΛΟΥΝ | ΑΝΔΡΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
18:10 | 100 μ. | ΑΝΔΡΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
18:25 | 100 μ. | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
18:30 | ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
18:45 | 400 μ. | ΑΝΔΡΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
19:00 | ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ | ΑΝΔΡΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
19:00 | ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ | ΑΝΔΡΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
19:00 | 400 μ. | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
19:15 | 200 μ. 7/ΘΛΟΥ | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | |
19:30 | ΥΨΟΣ | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
19:30 | ΤΡΙΠΛΟΥΝ | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
19:30 | 1.500 μ. | ΑΝΔΡΩΝ | ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ |
20:00 | 1.500 μ. | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ |
20:00 | ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
20:15 | 2.000 μ. Φ.Ε. | ΑΝΔΡΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
20:25 | 2.000 μ. Φ.Ε. | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
20:45 | 400 μ 10/ΘΛΟΥ | ΑΝΔΡΩΝ | |
21:00 | 4 Χ 100 μ. | ΑΝΔΡΩΝ | ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ |
21:30 | 4 X100 μ. | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ |
22:00 | 5.000 μ. ΒΑΔΗΝ | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
Β΄ ΗΜΕΡΑ: ΠΡΩΪ - ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΙΟΥΛΙΟΥ 2023 | |||
7:30 | 10.000μ. ΒΑΔΗΝ | ΑΝΔΡΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
8:30 | ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ (Λαδόπουλου) |
8:30 | ΜΗΚΟΣ (Α΄+ Β΄ Σκάμμα) | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ |
9:00 | ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ (Α΄ Γκρουπ) | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ |
9:00 | ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ | ΑΝΔΡΩΝ | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ |
9:00 | 110 ΕΜΠ 10/ΘΛΟΥ | ΑΝΔΡΩΝ | |
9:15 | 800μ. | ΑΝΔΡΩΝ | ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ |
9:30 | ΥΨΟΣ (Α΄ + Β΄ Γκρουπ) | ΑΝΔΡΩΝ | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ |
9:30 | ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (A΄ + Β ΄ γκρουπ) | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) |
9:45 | 800μ. | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ |
10:10 | 400μ. ΕΜΠ. | ΑΝΔΡΩΝ | ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ |
10:15 | ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ (Β΄ Γκρουπ) | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ |
10:30 | ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 10/ΘΛΟΥ | ΑΝΔΡΩΝ | |
10:30 | ΜΗΚΟΣ 7/ΘΛΟΥ (Α΄+ Β΄ Σκάμμα) | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | |
10:40 | 400μ. ΕΜΠ. | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ |
11:05 | 200μ. | ΑΝΔΡΩΝ | ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ |
11:30 | ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ | ΑΝΔΡΩΝ | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) |
11:45 | ΜΗΚΟΣ (Α΄+ Β΄ Σκάμμα) | ΑΝΔΡΩΝ | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ |
11:45 | ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 10/ΘΛΟΥ | ΑΝΔΡΩΝ | |
11:45 | ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 7/ΘΛΟΥ | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΚΕΝΤΡΙΚΟ |
12:00 | 200μ. | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ |
Β΄ ΗΜΕΡΑ: ΑΠΟΓΕΥΜΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΙΟΥΛΙΟΥ 2023 | |||
16:30 | ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ (Λαδόπουλου) |
17:00 | ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 10/ΘΛΟΥ | ΑΝΔΡΩΝ | |
17:30 | 400μ. ΕΜΠ. | ΑΝΔΡΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
17:45 | 400μ. ΕΜΠ. | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
18:00 | ΜΗΚΟΣ | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
18:05 | 200μ. | ΑΝΔΡΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
18:15 | ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ | ΑΝΔΡΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
18:25 | 200μ. | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
18:30 | ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
18:45 | 800μ. 7/ΘΛΟΥ | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | |
18:55 | 800μ. | ΑΝΔΡΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
19:05 | 800μ. | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
19:15 | ΥΨΟΣ | ΑΝΔΡΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
19:15 | ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
19:20 | 1500 μ. 10/ΘΛΟΥ | ΑΝΔΡΩΝ | |
19:30 | ΜΗΚΟΣ | ΑΝΔΡΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
19:35 | 3.000μ. | ΑΝΔΡΩΝ | ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ |
19:45 | ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ | ΑΝΔΡΩΝ | ΤΕΛΙΚΟΣ |
20:05 | 3.000μ. | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ |
20:45 | 4 Χ 400μ. | ΑΝΔΡΩΝ | ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ |
21:10 | 4 Χ 400μ. | ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ |
ΤΑΣΣΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ