Στην 1η Ημερίδα για ηλικίες 9, 10, 11 και 12 ετών, που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 27/11 στο κολυμβητήριο «Α. Πεπανός» θα συμμετάσχει η Προαγωνιστική ομάδα κολύμβησης της ΝΕΠ.
Αναλυτικά όλες οι συμμετοχές έχουν ως εξής:
1 | Αβράμης Ιωάννης | 2010 | 50 Ελεύθ. | 100 Ελεύθ. | 50 Πρόσθ. |
2 | Αθανασόπουλος Σπύρος | 2010 | 400 Ελεύθ. | 800 Ελεύθ. | 50 Ύπτιο |
3 | Γεωργακάκη Μαρίνα | 2010 | 100 Ελεύθ. | 200 Ελεύθ. | 50 Ύπτιο |
4 | Γιωτοπούλου Μαρία | 2010 | 400 Ελεύθ. | 800 Ελεύθ. | 200 Μ.Α. |
5 | Ζαφειροπούλου Ιόλη | 2010 | 400 Ελεύθ. | 100 Ύπτιο | 200 Πρόσθ. |
6 | Καραγιάννη Ήρα | 2010 | 400 Ελεύθ. | 200 Μ.Α. | 400 Μ.Α. |
7 | Καρακάσης Άγγελος | 2010 | 200 Ελεύθ. | 200 Ελεύθ. | 200 Μ.Α. |
8 | Κουρή Ελευθέρια | 2010 | 400 Ελεύθ. | 200 Μ.Α. | 400 Μ.Α. |
9 | Μιχαλοπούλου Δήμητρα | 2010 | 200 Ελεύθ. | 100 Πρόσθ. | 200 Πρόσθ. |
10 | Μισύρη Κατερίνα | 2010 | 50 Ελεύθ. | 50 Ύπτιο | |
11 | Μπούσιος Μανώλης | 2010 | 200 Ελεύθ. | 400 Ελεύθ. | 200 Ύπτιο |
12 | Πλούμη Φιλίππα | 2010 | 50 Πεταλ. | 200 Πρόσθ. | 200 Μ.Α. |
13 | Σταθόπουλος Ορέστης | 2010 | 400 Ελεύθ. | 800 Ελεύθ. | 200 Μ.Α. |
14 | Συμεωνίδης Μιχάλης | 2010 | 100 Ελεύθ. | 200 Ελεύθ. | 100 Πρόσθ. |
15 | Τσουκνούκ Άννα | 2010 | 100 Ελεύθ. | 50 Ύπτιο | 50 Πρόσθ. |
16 | Αναστασίου Γιώργος | 2011 | 200 Ύπτιο | 100 Πεταλ. | 200 Μ.Α. |
17 | Ζάγκλα Θεοδώρα | 2011 | 50 Ελεύθ. | 100 Ελεύθ. | 50 Πρόσθ. |
18 | Κανδηλιώτη Δέσποινα | 2011 | 100 Ελεύθ. | 200 Ελεύθ. | 200 Ύπτιο |
19 | Κάππας Θεόδωρος | 2011 | 400 Ελεύθ. | 200 Πρόσθ. | 200 Μ.Α. |
20 | Μαργαρίτη Ραφαέλα | 2011 | 400 Ελεύθ. | 100 Πεταλ. | 200 Μ.Α. |
21 | Μπουσίου Γεωργία | 2011 | 200 Ελεύθ. | 400 Ελεύθ. | 50 Ύπτιο |
22 | Παπαδημητρίου Γιώργος | 2011 | 200 Ελεύθ. | 400 Ελεύθ. | 50 Ύπτιο |
23 | Πασβαδίδης Δημήτρης | 2011 | 200 Ελεύθ. | 50 Πεταλ. | 200 Μ.Α. |
24 | Αβράμη Αποστολία | 2012 | 100 Ελεύθ. | 50 Πρόσθ. | |
25 | Αρβανίτης Ιωάννης | 2012 | 100 Ελεύθ. | 200 Ελεύθ. | |
26 | Αργυρού Αργύρης | 2012 | 50 Ελεύθ. | 50 Ύπτιο | |
27 | Γκόργκου Κωνσταντίνα | 2012 | 200 Ελεύθ. | 50 Πρόσθ. | |
28 | Ζαφειροπούλου Βασιλική | 2012 | 200 Ελεύθ. | 50 Πεταλ. | |
29 | Ζώντου Ανδριάνα | 2012 | 50 Ελεύθ. | 50 Ύπτιο | |
30 | Ζώντου Κλειώ | 2012 | 50 Ελεύθ. | 50 Πρόσθ. | |
31 | θεοδωρακοπουλος Αλέξανδρος | 2012 | 200 Ελεύθ. | 50 Πεταλ. | |
32 | Κάτσης Πάνος | 2012 | 200 Ελεύθ. | 100 Πρόσθ. | |
33 | Μομφρίδης Γιώργος | 2012 | 50 Ελεύθ. | 50 Πρόσθ. | |
34 | Ξενάκη Ανδριάνα | 2012 | 50 Ελεύθ. | 100 Ελεύθ. | |
35 | Πασβαδίδης Παναγιώτης | 2012 | 200 Ελεύθ. | 200 Μ.Α. | |
36 | Σιμώνης Κων/νος | 2012 | 50 Ελεύθ. | 50 Ύπτιο | |
37 | Αντωνακόπουλος Σπύρος | 2013 | 50 Ελεύθ. | 50 Πρόσθ. | |
38 | Πολίτη Λυδία | 2013 | 50 Ελεύθ. | 50 Ύπτιο | |
39 | Σκεπετάρη Γεωργία-Ελένη | 2013 | 50 Ελεύθ. | 50 Πρόσθ. | |
40 | Σταματελάτου Κωνσταντίνα | 2013 | 50 Ελεύθ. | 50 Πρόσθ. | |
41 | Τρίγκος Αλέξανδρος | 2013 | 50 Ελεύθ. | 50 Πρόσθ. | |
42 | Τσαγρή Βικεντία | 2013 | 50 Ύπτιο | 50 Πρόσθ. | |
43 | Τζελάι Συλβάνα | 2013 | 50 Ελεύθ. | 50 Ύπτιο | |
44 | Τσουκνούκ Νίκος | 2013 | 50 Ελεύθ. | 50 Πρόσθ. |