Σάρωσε η προαγωνιστική ομάδα της ΝΕΠ

Σάββατο, Ιούλιος 6, 2019 - 10:50πμ

Εντυπωσιακή παρουσία είχε η Προαγωνιστική ομάδα κολύμβησης της ΝΕΠ στους Πανελλήνιους αγώνες που πραγματοποιήθηκαν το τριήμερο 28-30 Ιουνίου στην Αθήνα.

Τα «δελφίνια» κατέλαβαν την 3η θέση στην ανεπίσημη βαθμολογία των αγώνων γεγονός που αναδεικνύει για μια ακόμη φορά τη δυναμική του Συλλόγου.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα είχαν ως εξής:

1

Βέρρας Μάνος

2007

50 Έλευθ. 32.03

100 Έλευθ 1.09.61

200 Έλευθ 2.29.46

2

Γεωργακάκης Ευστάθιος

2007

100 Ελεύθ. 1.06.67 7ος

200 Ελεύθ 2.24.08 5ος

50 Ύπτιο 35.43 5ος

3

Γιαλέρνιου Π.

2007

50 Πρόσθ. 42.15

100 Πρόσθ 1.35.46

200 Πρόσθ. 3.29.72

4

Θανοπούλου Δήμητρα

2007

200 Ελεύθ. 2.32.24

50 Πρόσθ. 41.13

100 Πρόσθ. 1.30.01

5

Λιβαθυνού Αργυρώ

2007

100 Ελεύθ. 1.07.87 4η

50 Πεταλ. 31.51 1η

100 Πεταλ. 1.15.36 4η

6

Μπατιστάτου Νίκη

2007

100 Πρόσθ. 1.33.90

200 Πρόσθ. 3.16.06

200 Μ.Α. 2.57.19

7

Σκούτα Αποστολία

2007

50 Ύπτιο 34.06 3η

100 Ύπτιο 1.12.35 1η

100 Πεταλ. 1.10.71 2η

8

Τσίπης Ανδρέας

2007

50 Ύπτιο 37.41

100 Ύπτιο 1.20.52

200 Ύπτιο 2.51.25 6ος

9

Αναστασίου Αναστασία

2008

50 Ύπτιο 38.87 9η

100 Ύπτιο 1.24.28 8η

200 Ύπτιο 2.59.38 7η

10

Ζήκου Νάντια

2008

100 Ελεύθ. 1.14.27

200 Ελεύθ 2.42.17 9η

50 Ύπτιο 40.83

11

Κοντάκου Δήμητρα

2008

50 Έλευθ. ΑΚΥΡΗ

100 Έλευθ 1.14.92

100 Ύπτιο 1.24.57 10η

12

Μιχαλάτος Δημήτρης

2008

50 Έλευθ. 34.86

100 Έλευθ 1.16.46

50 Πεταλ. 42.45

13

Μιχαλοπούλου Μαριλία

2008

50 Πρόσθ. 45.52

100 Πρόσθ 1.37.00

200 Πρόσθ. 3.26.31

14

Μπουροπούλου Βασ.

2008

50 Πρόσθ. 42.73 10η

100 Πρόσθ 1.28.51 4η

200 Πρόσθ. 3.05.75 1η

15

Πεφάνη Βερόνικα

2008

50 Ύπτιο 37.32 6η

100 Ύπτιο 1.20.36 3η

200 Μ.Α. 2.58.66 6η

16

Πλούμη Ανδριάννα

2008

50 Πρόσθ. 48.63

100 Πρόσθ 1.41.48

200 Πρόσθ. 3.24.25

17

Χρυσανθακόπουλος Φώτης

2008

50 Πεταλ. 33.05 1ος

100 Πεταλ. 1.15.18 1ος

200 Μ.Α. 2.48.50 3ος

18

Κουρής θεοφάνης

2009

50 Έλευθ. 33.37 6ος

50 Ύπτιο 38.32 3ος

19

Τασιούλας Σωτήρης

2009

100 Ελεύθ. 1.32.42

50 Πεταλ. 43.44

20

Αβράμης Γίαννης

2010

50 Έλευθ. 42.32

50 Ύπτιο 49.49

21

Γεωργακάκη Μαρίνα

2010

50 Έλευθ. 34.99 1η

50 Πεταλ. 41.58 4η

22

Ζαφειροπούλου Ιόλη

2010

50 Ύπτιο 42.83 4η

50 Πρόσθ. 50.02 4η

23

Καραγιάννη Ήρα

2010

50 Πεταλ. 49.58

50 Πρόσθ. 52.41

24

Κοντάκου Ανδριάννα

2010

100 Ελεύθ. 1.27.09 4η

50 Ύπτιο 40.50 1η

25

Μιχαλοπούλου Δήμητρα

2010

100 Ελεύθ. 1.34.60

50 Πρόσθ. 50.93 9η

26

Πλούμη Φιλίππα

2010

50 Πεταλ. 46.09

50 Πρόσθ. 50.76 7η

ΟΜΑΔΙΚΑ

4Χ50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

9 ΕΤΩΝ

2.32.08 1ες

4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

12 ΕΤΩΝ

4.42.11 6ες

4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

11 ΕΤΩΝ

4.05.35 3ες

4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ

12 ΕΤΩΝ

5.13.58 5ες

4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ

11 ΕΤΩΝ

5.33.92 4ες

 

Σχεδιασμός & Ανάπτυξη: ΙΜΕ Πληροφορική