Οι κορυφαίοι Αχαιοί στο πανελλήνιο εφηβικό πρωτάθλημα στίβου

Παρασκευή, Ιούνιος 21, 2019 - 9:03μμ

Το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στίβου εφήβων - νεανίδων (Κ20) θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο (22-23/6) στο Δημοτικό Στάδιο Κατερίνης με τη συμμετοχή κορυφαίων αθλητών και αθλητριών από σωματεία όλης της χώρας.

Με βάση τις δηλώσεις συμμετοχής, στη διοργάνωση θα συμμετάσχουν 485 έφηβοι και 455 νεάνιδες από 165 σωματεία της χώρας, ανάμεσά τους και οι καλύτεροι Αχαιοί.

Δείτε τις συμμετοχές:

ΕΦΗΒΟΙ

100Μ

20.

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2000

ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΚΟΥΡΟΣ"

11.31

11.31

29.

ΡΗΓΑΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

2001

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

11.16

11.51

200Μ

18.

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2000

ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΚΟΥΡΟΣ"

22.94

22.94

53.

ΡΗΓΑΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

2001

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

22.97

60.

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2001

ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΚΟΥΡΟΣ"

400Μ

28.

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2001

ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΚΟΥΡΟΣ"

52.32

52.32

800Μ

10.

ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ

2003

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

1:57.53

1:57.53

15.

ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

2003

ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

1:59.69

1:59.69

23.

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

2:01.67

2:01.67

1500Μ

18.

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2003

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

4:16.53

4:16.53

24.

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

2001

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ

9.

ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

2001

ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΚΟΥΡΟΣ"

15.60

10000Μ ΒΑΔΗΝ

3.

ΜΟΡΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2003

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

48:40.11

48:40.11

5.

ΤΟΛΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

2002

ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004

50:11.40

50:11.40

8.

ΜΠΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡ

2003

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

50:37.26

50:37.26

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

2.

ΚΑΙΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2001

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

1.98

1.95

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

20.

ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

2001

ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΚΟΥΡΟΣ"

6.67

6.67

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

14.

ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2000

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ400Μ

10.

ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ

2003

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

11.

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

2001

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

12.

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2003

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

13.

ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ

2003

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ

200Μ

32.

ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ

2002

ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ

26.94

26.94

400Μ

21.

ΚΟΥΡΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

2003

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

61.83

61.83

27.

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ

2003

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

800Μ

11.

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

2003

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

2:21.48

2:21.48

3000Μ

11.

ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΘΗΝΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ

2000

ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ

11:17.50

11:17.50

3000Μ

6.

ΛΑΥΡΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

2002

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

20:15.20

20:15.20

9.

ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΘΗΝΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ

2000

ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ

21:02.16

21:02.16

100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ

1.

ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ

2002

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

14.86

14.86

10000Μ ΒΑΔΗΝ

3.

ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΙΑΝΔΗ

2002

ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ 'Η ΓΑΛΗΝΗ'

55:43.73

55:43.73

4.

ΝΙΦΟΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2002

ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004

58:27.89

58:27.89

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

15.

ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

2001

ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΚΟΥΡΟΣ"

5.50

5.40

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

12.

ΚΑΙΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2002

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

11.55

11.55

ΕΠΤΑΘΛΟ

8.

ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΜΥΡΤΩ-ΓΕΩΡΓΙΑ

2001

ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΚΟΥΡΟΣ"

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ100Μ

72.

ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ

2002

ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ

73.

ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ

2002

ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ

74.

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ

2002

ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ

75.

ΚΕΠΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

2003

ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ  4Χ400Μ

72.

ΚΟΥΡΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

2003

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

73.

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ

2003

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

74.

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

2003

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

75.

ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ

2002

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

76.

ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ

2003

ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

Σχεδιασμός & Ανάπτυξη: ΙΜΕ Πληροφορική