Η Δόξα Βύρωνα νίκησε την Ακαδημία στο Κουκούλι σε αγώνα διαφήμιση

Δευτέρα, Μάρτιος 28, 2022 - 11:27πμ
Ωραίο θέαμα και από τις δυο ομάδες

Στην Πάτρα έγινε ένας πολύ ωραίος αγώνας και διαφήμιση για το άθλημα ήταν ο αγώνας στο Κουκούλι μεταξύ της Ακαδημίας και της Δόξας Βύρωνα που βρήκε νικήτρια την φιλοξενούμενη ομάδα με 32-23.
Οι φίλαθλοι και των δύο ομάδων οι οργανωμένοι της Δόξας Βύρωνα και της Ακαδημίας των Σπορ μαζί με τον υπόλοιπο κόσμο δημιούργησαν μία φανταστική ατμόσφαιρα που άφησαν το παιχνίδι σε δεύτερη μοίρα.
Μέχρι και το 50΄λεπτο του αγώνα και οι δύο ομάδες πρόσφεραν ωραίο θέαμα ενώ το σκορ ήταν υπέρ της Δόξας, με μία διαφορά 3-4 γκολ.
Στο τελευταίο δεκάλεπτο η Ακαδημία των Σπορ άλλαξε όλη τη βασική της ομάδα δίνοντας την ευκαιρία στους μικρούς για απόκτηση εμπειριών