Τρίτη, Απρίλιος 21, 2020 - 9:01μμ
Η στιγμή του τερματισμού

Πειθαρχημένη ήταν η αθλητική κοινότητα της Πάτρας και την 20ή Απριλίου το 1 μ.Κ. (σωτήριο έτος, 1 μετά Κορωνοϊό).

Οι δραστηριότητες περιορίστηκαν εκτός ξηράς, στα θαλάσσια ύδατα της πόλης.
Τέσσερις σέρφερ διαγωνίστηκαν με επιτυχία σε αγώνα που έγινε στα βόρεια προάστια και κράτησε αμείωτο το ενδιαφέρον ενός θεατή επί της ακτής, και μερικών γλάρων που ίπταντο πάνω τους.

Νικητής του δημοφιλούς αυτού αγώνα ήταν ο δεξιά εικονιζόμενος σέρφερ που τερμάτισε με μεγάλη διαφορά από τους υπόλοιπους. Ακολούθησε ο δεύτερος από δεξιά, το χάλκινο μετάλλιο κατέκτησε ο προτελευταίος αριστερά, ενώ στην 4η θέση τερμάτισε ο άκρη αριστερά.

Αυτή ήταν η μοναδική αθλητική δραστηριότητα στην Πάτρα την προηγούμενη εβδομάδα. Μείνετε συντονισμένοι στο sportin για να ενημερώνεστε για κάθε αγώνα που πραγματοποιείται.