Ντέρμπι και οριακές αναμετρήσεις στα τοπικά πρωταθλήματα - Το αναλυτικό πρόγραμμα
Σάββατο, Οκτώβριος 5, 2019 - 9:50πμ
Με μεγάλο ενδιαφέρον συνεχίζεται η Α’ κατηγορία της ΕΠΣ Αχαΐας και στους δύο ομίλους. Φέτος τα ντέρμπι είναι περισσότερα, όπως και οι αξιόλογες ομάδες.
Σε ρυθμούς προσπαθεί να μπει και η Β’ κατηγορία με τη δεύτερη αγωνιστικής.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου.
Αγώνες του Σαββάτου 05-10-2019 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-4η | 16:30 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Πάτρα 2005 A.E.-Δόξα Χαλανδρίτσας | - | ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-4η | 16:30 | Λιμνοχωρίου | Λιμνοχώρι-Δόξα Παραλίας | - | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-4η | 16:30 | Ζαρουχλεΐκων | Αναγέννηση Πατρών-Αχαιός Σαραβαλίου | - | ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η | 16:30 | Νίκης Προαστίου | Νίκη Προαστείου-Αετός Πατρών | - | ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η | 16:30 | Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) | Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Ηρακλής Πατρών | - | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η | 16:30 | Πετρωτού | Πάτραι Α.Π.Σ.-Παναιγιάλειος | - | ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η | 16:30 | Αγυιάς | Δαβουρλής K. 92-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ | - | ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-2η | 16:30 | Άνω Αλισσού | Λέων Αλισσού-Καλλιθέα | - | ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η | 16:30 | Καμαρών | Αχιλλέας Καμαρών-Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας | - | ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Αγώνες της Κυριακής 06-10-2019 | ||||||
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-4η | 16:30 | Βραχνεΐκων | Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Πανμοβριακός Ριόλου | - | ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-4η | 16:30 | Δημοτικό Κ. Αχαΐας | Αχαΐκή-Πήγασος Μπεγουλακίου | - | ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | ΤΖΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-4η | 16:30 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Δίας Σαραβαλίου-Ατρόμητος Πατρών | - | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η | 16:30 | Δημοτικό Στ. Αιγίου | Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Άρης Πατρών | - | ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η | 16:30 | Πετρωτού | Α.Π.Ο. Αρόη-Καλάβρυτα | - | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-2η | 10:30 | Πετρωτού | Περιβόλα-Φαραικός | - | ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-2η | 13:00 | Ζαρουχλεΐκων | Αστραπή Ψαροφαΐου-Ικαρος Πετρωτού | - | ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-2η | 13:00 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Πετεινοί-Καμίνια | - | ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-2η | 13:00 | Πετρωτού | Παναχαϊκός-Δόξα Νιφορεΐκων | - | ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-2η | 16:30 | Χαλανδρίτσας | Σταροχώρι-Πολύτεκνος | - | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-2η | 16:30 | Λάππα | Ατρόμητος Λάππα 2015-Δάφνη Πατρών | - | ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-2η | 16:30 | Μιντιλογλίου | Αστέρας Μιντιλογλίου-Αχαϊκός | - | ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η | 13:00 | Ρίου | Άνω Καστρίτσι-Φλόγα Ρόδιας | - | ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ | ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η | 16:30 | Ροδιάς | Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-A.E. Δρέπανου | - | ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η | 16:30 | Αγυιάς | Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Απόλλων Εγλυκάδος | - | ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η | 16:30 | Νίκης Προαστίου | Αργυρά Πατρών-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) | - | ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ | ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η | 16:30 | Ζαρουχλεΐκων | Ολυμπιακός Πατρών-Άβυθος Αιγιάλειας | - | ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η | 16:30 | Ρίου | Αετός Ρίου-Φοινικας Ζήριας | - | ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΒΙΤΩΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η | 16:30 | Τέμενης | Αστήρ Τέμενης-Αναγέννηση Ψαθόπυργου | - | ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline;"> |
Κύπελλο-A-1η | 16:00 | Λακκόπετρας | Ικαρος Λακκόπετρας-Μετόχι | - | ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |