Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α1 ΕΣΚΑ-Η * Στις 6 Οκτωβρίου το πρώτο τζάμπολ
Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α1 ΕΣΚΑ-Η την Τετάρτη το απόγευμα στην αίθουσα του ιδρύματος «Δημητρίου και Λιλής Σταυροπούλου» στον Καστελόκαμπο. Το πρώτο τζάμπολ θα πραγματοποιηθεί στις 6 Οκτωβρίου.
Η πρεμιέρα επεφύλασσε δυνατά παιχνίδια, με τον Αίολο να πηγαίνει στο Αίγιο για να αντιμετωπίσει τον Κεραυνό, η Σφήκα επισκέπτεται τον Παναχαϊκή και τον Έσπερο, τον Αίαντα.
Το πρόγραμμα της Α1 ΕΣΚΑ-Η (ανάποδα τα παιχνίδια στον δεύτερο γύρο):
1η Αγωνιστική
Ολυμπιονίκης-Προμηθέας
Ολυμπιάδα-ΑΓΕΖ
Κεραυνός-Αίολος
Αίαντας-Έσπερος ΑΟΠΑ
ΕΑΠ-Ήφαιστος/Αχ.
Γαλήνη-Απολλωνιάδα
Παναχαϊκός-Σφήκα
2η Αγωνιστική
Σφήκα-Γαλήνη
Απολλωνιάδα-ΕΑΠ
Ήφαιστος/Αχ.-Αίαντας
Έσπερος ΑΟΠΑ-Κεραυνός
Αίολος-Ολυμπιάδα
ΑΓΕΖ-Ολυμπιονίκης
Προμηθέας-Παναχαϊκός
3η Αγωνιστική
Ολυμπιονίκης-Αίολος
Ολυμπιάδα-Έσπερος ΑΟΠΑ
Κεραυνός-Ήφαιστος/Αχ.
Αίαντας-Απολλωνιάδα
ΕΑΠ-Σφήκα
Γαλήνη-Παναχαϊκός
Προμηθέας-ΑΓΕΖ
4η Αγωνιστική
Γαλήνη-Προμηθέας
Παναχαϊκός-ΕΑΠ
Σφήκα-Αίαντας
Απολλωνιάδα-Κεραυνός
Ήφαιστος/Αχ.-Ολυμπιάδα
Έσπερος ΑΟΠΑ-Ολυμπιονίκης
Αίολος-ΑΓΕΖ
5η Αγωνιστική
Ολυμπιονίκης-Ήφαιστος/Αχ.
Ολυμπιάδα-Απολλωνιάδα
Κεραυνός-Σφήκα
Αίαντας-Παναχαϊκός
ΕΑΠ-Γαλήνη
ΑΓΕΖ-Έσπερος ΑΟΠΑ
Προμηθέας-Αίολος
6η Αγωνιστική
ΕΑΠ-Προμηθέας
Γαλήνη-Αίαντας
Παναχαϊκός-Κεραυνός
Σφήκα-Ολυμπιάδα
Απολλωνιάδα-Ολυμπιονίκης
Ήφαιστος/Αχ.-ΑΓΕΖ
Έσπερος ΑΟΠΑ-Αίολος
7η Αγωνιστική
Ολυμπιονίκης-Σφήκα
Ολυμπιάδα-Παναχαϊκός
Κεραυνός-Γαλήνη
Αίαντας-ΕΑΠ
Αίολος-Ήφαιστος/Αχ.
ΑΓΕΖ-Απολλωνιάδα
Προμηθέας-Έσπερος ΑΟΠΑ
8η Αγωνιστική
Αίαντας-Προμηθέας
ΕΑΠ-Κεραυνός
Γαλήνη-Ολυμπιάδα
Παναχαϊκός-Ολυμπιονίκης
Σφήκα-ΑΓΕΖ
Απολλωνιάδα-Αίολος
Ήφαιστος/Αχ.-Έσπερος ΑΟΠΑ
9η Αγωνιστική
Ολυμπιονίκης-Γαλήνη
Ολυμπιάδα-ΕΑΠ
Κεραυνός-Αίαντας
Έσπερος ΑΟΠΑ-Απολλωνιάδα
Αίολος-Σφήκα
ΑΓΕΖ-Παναχαϊκός
Προμηθέας-Ήφαιστος/Αχ.
10η Αγωνιστική
Κεραυνός-Προμηθέας
Αίαντας-Ολυμπιάδα
ΕΑΠ-Ολυμπιονίκης
Γαλήνη-ΑΓΕΖ
Παναχαϊκός-Αίολος
Σφήκα-Έσπερος ΑΟΠΑ
Απολλωνιάδα-Ήφαιστος/Αχ.
11η Αγωνιστική
Ολυμπιονίκης-Αίαντας
Ολυμπιάδα-Κεραυνός
Ήφαιστος/Αχ.-Σφήκα
Έσπερος ΑΟΠΑ-Παναχαϊκός
Αίολος-Γαλήνη
ΑΓΕΖ-ΕΑΠ
Προμηθέας-Απολλωνιάδα
12η Αγωνιστική
Ολυμπιάδα-Προμηθέας
Κεραυνός-Ολυμπιονίκης
Αίαντας-ΑΓΕΖ
ΕΑΠ-Αίολος
Γαλήνη-Έσπερος ΑΟΠΑ
Παναχαϊκός-Ήφαιστος/Αχ.
Σφήκα-Απολλωνιάδα
13η Αγωνιστική
Ολυμπιονίκης-Ολυμπιάδα
Απολλωνιάδα-Παναχαϊκός
Ήφαιστος/Αχ.-Γαλήνη
Έσπερος ΑΟΠΑ-ΕΑΠ
Αίολος-Αίαντας
ΑΓΕΖ-Κεραυνός
Προμηθέας-Σφήκα