EUROPA LEAGUE

Τα δεδομένα με τις βαθμολογίες των ελληνικών ομάδων στο club ranking της UEFA
Η Άιντραχτ κατέκτησε το Europa League, το οποίο αποτελεί τον δεύτερο ευρωπαϊκό της τίτλο
Σημαντικά παιχνίδια για τα πλέι-οφ του Europa League, όπου 16 ομάδες, ανάμεσά τους και ο Ολυμπιακός, θα διεκδικήσουν θέση για τους «16» της διοργάνωσης
Η Αταλάντα, που είναι αήττητη από τον Οκτώριο θα είναι ο αντίπαλος του Ολυμπιακού
Οι ερυθρόλευκοι τερμάτισαν στη 2η θέση του ομίλου και πήραν πρόκριση στα μπαράζ για τη φάση των 16
Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες στιγμές από τις αναμετρήσεις του Europa League και το πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής
Ο Ολυμπιακός με τον Τικίνιο - τιμωρό να σκοράρει στο 90ο λεπτό επικράτησε 1-0 της Φενέρμπαχτσε
Το γκολ του Χάρι Κέιν δεν ήταν αρκετό για να ξελασπώσει την Τότεναμ στην Σλοβενία
Ο Ολυμπιακός και η Φενέρ θα δώσουν δυνατή... μάχη στο κατάμεστο Καραϊσκάκη
Η Φενέρμπαχτσε επιβλήθηκε 3-0 της Άντβερπ στο Βέλγιο, σημειώνοντας όλα τα γκολ της στο 1ο ημίχρονο
Δείτε συγκεντρωμένα όλα τα highlights
Αλλά παραμένουν δυνατά στο παιχνίδι της πρόκρισης
Η Νάπολι του Κώστα Μανωλά επικράτησε της Λέγκια για την πρώτη νίκη της στον 3ο όμιλο του Europa League