Ξεχωρίζει το ντέρμπι ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Αιγιαλέων στην Α2 βόλεϊ

Παρασκευή, Μάρτιος 15, 2019 - 8:33μμ

Πλήρες το πρόγραμμα στα εθνικά πρωταθλήματα βόλεϊ με ενδιαφέροντα παιχνίδια για τις ομάδες της Αχαΐας και αυτό το σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα σε όλους τους ομίλους:

Α2 Εθνική Κατηγορία Ανδρών
Α' Όμιλος 1ος Υποόμιλος 1-4 
3η αγωνιστική
Σάββατο 16/3/2019 Σοφία Μπεφόν 15.30 ΓΣ Πανιώνιος - Ροδίων Άθλησις Φραγκάκης-Μαρκάτης
Σάββατο 16/3/2019 Βαρδινογιάννειο ΑΚ 16.00 ΟΦΗ - ΑΣ Πανερυθραϊκός Τραχαλάκη-Γιαννόπουλος

Α' Όμιλος 1ος Υποόμιλος 5-8 
3η αγωνιστική
Κυριακή 17/3/2019 Ολυμπιάδος 18.00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Αιγιαλέων Λιναρδάτος-Γεράνιος
Σάββατο 16/3/2019 Παραλίας 16.00 ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΣΦΑΜ Φοίβος Τσουμελέας-Καραγιαννόπουλος

Α' Όμιλος 2ος Υποόμιλος 1-4 
3η αγωνιστική
Σάββατο 16/3/2019 Τακ. Παπαγεωργίου 18.30 ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΓΣ Απόλλων Σταρίδας-Κουρπανίδης
Σάββατο 16/3/2019 Βαθέως 19.00 ΑΣ Κέρκης - ΔΑΣ Δραπετσώνας Κουτσούλας-Μούζουλας
Α' Όμιλος 2ος Υποόμιλος 5-7
3η αγωνιστική
Σάββατο 16/3/2019 1ο Γυμνάσιο Ρέντη 19.00 ΑΕ Αρμενίων - ΕΑ Πατρών Μενεσλής-Προκοπίου

Β' Όμιλος – 22η αγωνιστική
Κυριακή 17/3/2019 ΔΑΚ Άρτας 18.00 Αναγέννηση Άρτας - ΑΣ Μακεδονικός Φλούδας-Σιαδήμος
Σάββατο 16/3/2019 Αιγινίου 18.00 ΜΑΣ Νίκη - ΑΣ Άθλος Δαλκιράνης-Σαρακινίδης
Σάββατο 16/3/2019 ΧΑΝΘ 18.00 ΧΑΝΘ - ΑΜΣ Νέστωρ Μαυρίδης-Δεληκωστίδης
Σάββατο 16/3/2019 Καρδίτσας 18.00 ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΣ Ελπίς Κουτσής-Χλωρός
Σάββατο 16/3/2019 Η. Τριανταφυλλίδης 18.30 ΑΕΝ Πανοράματος ΣΦΚ Πιερικός Σταυριανίδης-Αβραμίδης
Σάββατο 16/3/2019 ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 ΜΓΣ Απόλλων - ΑΟ Σερρών Κυριακόπουλος-Λιοτόπουλος
Ρεπό ο Πήγασος Πολίχνης.

Α2 Εθνική Κατηγορία Γυναικών
Α' Όμιλος – 20η αγωνιστική
Σάββατο 16/3/2019 Βύρωνα 20.00 Ένωση Βύρωνα - ΟΦΑ Απολλώνιος Παπαχατζής-Νικάκης
Κυριακή 17/3/2019 Γ. Γαλανόπουλος 17.00 ΑΟ Ποσειδών - ΑΕ Αγ. Παρασκευής Κωνσταντινόπουλος-Κουγιάς
Σάββατο 16/3/2019 Λίντο 16.00 ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΓΣ Πετρούπολης Κόκκας-Κονακάκης
Κυριακή 17/3/2019 Απόλλωνα 17.00 ΑΣΠ Απόλλων - Απόλλων Καλαμάτας Σπυρόπουλος-Γκόλφης
Κυριακή 17/3/2019 Αγ. Δημητρίου 14.00 ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ. - ΑΣ Νηρέας Κατερλή-Κυργιαλάνη
Σάββατο 16/3/2019 Παραλίας 18.00 ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΟΝ Αμαζόνες Χανδρινός-Κτενάς
Β' Όμιλος – 22η αγωνιστική
Σάββατο 16/3/2019 ΔΑΚ Πευκών 18.00 Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκ. - ΓΣ Ένωση Ελασσόνας Τοσουνίδης-Κουκουμάκας
Σάββατο 16/3/2019 ΔΑΚ Κατσιμήδου 18.00 ΑΣ Ασκληπιός - ΜΑΣ Νέα Γενιά Παπαγεωργίου Αχ.-Χουλιαρόπουλος
Σάββατο 16/3/2019 1ο Γυμν.-Λυκ Λάρισας 17.00 ΕΑ Λαρίσης - ΓΣΓ Νίκη Θεμελής-Μπατσίλα
Σάββατο 16/3/2019 Βότση 20.00 ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΑΣΚ Λαγκαδά Ανθυμίδης-Δρανίτσας
Σάββατο 16/3/2019 ΠΕΑΚ Ιωαννίνων 18.00 ΑΣ Γιάννενα ΕΟ Σταυρούπολης Αποστόλου-Τσουργκούζ
Σάββατο 16/3/2019 ΔΗΓΑ Δράμας 18.00 ΓΣ Δράμας - ΑΟ Καβάλα Τερζίδου-Κωστόπουλος
Ρεπό ο ΑΣ Ελπίς.

Σχεδιασμός & Ανάπτυξη: ΙΜΕ Πληροφορική