Ξεχώρισαν οι Αχαιοί στα "Βιλαέτεια 2019" στον Πύργο * ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Δευτέρα, Ιούνιος 17, 2019 - 9:01μμ

Με τα «Βιλαέτεια 2019», ολοκληρώθηκαν το Σάββατο στον Πύργο, οι διάφοροι αγώνες - πρόβα των αθλητών πριν από την έναρξη των πανελληνίων πρωταθλημάτων στίβου.

Υπήρξε μεγάλη συμμετοχή και μερικές πολύ καλές επιδόσεις, όπως και το νταμπλ χρυσών μεταλλίων της Πολυτίμης Μαντά (Ολυμπιάδα) στα 100μ. και στα 200μ.

 Τίμησαν με την παρουσία τους σωματεία από την Αχαΐα, την Αιτωλοακαρνανία, την Μεσσηνία, την Αρκαδία, τη Ζάκυνθο, την Αθήνα και συμμετείχαν όλα τα σωματεία της Ηλείας.

Διεξήχθησαν 34 αγωνίσματα με τα πινάκια γεμάτα από συμμετοχές με εξαίρεση τα 400 εμπόδια και το ύψος ανδρών. Η απόδοση των κριτών, της γραμματείας, των ανθρώπων που εργάστηκαν για τους αγώνες αποτελεί και ένα ανεπίσημο Πανελλήνιο ρεκόρ, σύμφωνα και με το σχόλιο του Πρόεδρου Βαγγέλη Τζελάτη.

Ήταν οι καλύτεροι αγώνες που έγιναν ποτέ στο Στάδιο Πύργου σε σχέση με τον όγκο των αθλημάτων, το χρόνο διεξαγωγής τους, μέσα σε 240 λεπτά δρόμοι και δρόμοι μετ' εμποδίων, άλματα και ρίψεις αθλητών και αθλητών όλων των κατηγοριών και ηλικιών.

Όλα κύλησαν άψογα γιατί η οργάνωση και η ομάδα του ΣΕΓΑΣ Β/Δ Πελοποννήσου ξεδίπλωσαν τις τεράστιες δυνατότητές τους, την απίστευτη εμπειρία τους, την ευρηματικότητά τους και έχοντας δεξαμενή υπομονής και συγχρονισμό, έφεραν σε πέρας το δύσκολο έργο τους. Απίστευτο. Αυτοί οι άνθρωποι του κλασικού αθλητισμού, μαζί με τους προπονητές των σωματείων δεν βρίσκουν ποτέ τίποτα για να γκρινιάξουν. Μα και τα λαθάκια που έγιναν ουδέποτε ενόχλησαν τους αγωνιζόμενους και τις αγωνιζόμενες που κατά εκατοντάδες γέμισαν το Στάδιο Πύργου.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

ΑΝΔΡΩΝ

100 Μ 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΑΝΕΜΟΣ 

1

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

11.59

0,4μ/δ

2

ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ

11.68

0,4μ/δ

3

ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α.

11.75

0,4μ/δ

4

ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

12.07

0,4μ/δ

5

ΤΣΑΚΠΙΝΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

12.16

0,4μ/δ

6

ΖΕΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

13.09

0,4μ/δ

7

ΔΡΙΜΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

13.13

0,4μ/δ

200 Μ

1

ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

22.46

-0,5μ/δ

2

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

22.84

-0,5μ/δ

3

ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α.

23.36

-0,3μ/δ

4

ΤΣΙΤΣΙΒΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε.

23.38

-0,5μ/δ

5

ΖΩΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

23.50

-0,3μ/δ

6

ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

24.00

-0,5μ/δ

7

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

25.55

-0,3μ/δ

8

ΠΕΤΡΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

25.57

-0,5μ/δ

9

ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

25.98

-0,3μ/δ

400 Μ

1

ΓΚΙΟΥΡΑ ΑΟΥΡΕΛ

Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2004

51.83

2

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

53.54

3

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

54.44

4

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

55.76

5

ΜΠΕΝΑΡΔΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

55.98

6

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

56.08

7

ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑ

57.01

800 Μ

1

ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

1.57.53

2

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

2.04.27

3

ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

2.04.88

4

ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α.Ο ΠΕΛΟΨ

2.06.88

5

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΙΚΛΗΣ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

2.07.70

6

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2004

2.09.60

7

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

2.13.12

8

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

2.14.12

9

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2004

2.20.73

10

ΜΑΛΑΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

2.21.78

11

ΣΤΑΜΠΟΥΛΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

2.24.85

400 Μ ΕΜΠ

1

ΤΟΣΚΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

57.48

ΜΗΚΟΣ 

1

ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ  ΗΛΙΑΣ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

7.16

2,7μ/δ

2

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

6.87

1,8μ/δ

3

ΝΕΛΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

6.75

2,9μ/δ

4

ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ

6.62

2,3μ/δ

5

ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

5.73

1,3μ/δ

ΔΟΓΑΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

Α

ΥΨΟΣ 

1

ΚΑΙΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

1.95

ΑΚΟΝΤΙΟ

1

ΛΙΜΗ ΓΙΩΡΓΟΣ

Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩΣ

57.22

2

ΛΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

48.97

3

ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

48.69

4

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γ.Π.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

47.01

5

ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

45.35

6

ΠΑΠΑΛΕΞΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

44.67

7

ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

44.15

8

ΜΑΤΣΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

39.70

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

100Μ 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΑΝΕΜΟΣ 

1

ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

12.50

0,6μ/δ

2

ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

12.69

0,6μ/δ

3

ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

13.22

0,6μ/δ

4

ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ

Α.Ο ΠΕΛΟΨ

13.30

0,2μ/δ

5

ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ

Α.Ο ΠΕΛΟΨ

13.38

0,6μ/δ

6

ΤΖΙΝΤΗ ΦΕΝΙΑ

Γ. Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ

13.65

0,2μ/δ

7

ΤΣΑΚΠΙΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

13.74

0,6μ/δ

8

ΣΟΥΛΕΙΜΕΖΗ ΝΙΚΗ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

13.81

0,2μ/δ

9

ΚΕΠΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

Α.Ο ΠΕΛΟΨ

14.04

0,6μ/δ

10

ΚΟΛΑ ΡΕΝΑ

Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ

14.21

0,2μ/δ

11

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 

Α.Ο ΠΕΛΟΨ

14.34

0,2μ/δ

12

ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ

14.47

0,2μ/δ

13

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

16.75

0,6μ/δ

14

ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

DIS

0,2μ/δ

15

ΜΑΚΡΗ-ΡΗΓΙΝΟΥ ΚΑΛΗ

Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ

DIS

0,6μ/δ

200Μ 

1

ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

25.40

0,0μ/δ

2

ΚΑΡΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

26.18

0,0μ/δ

3

ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

26.55

0,0μ/δ

4

ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

26.73

0,0μ/δ

5

ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ

Α.Ο ΠΕΛΟΨ

26.94

-0,5μ/δ

6

ΠΡΕΝΤΙ ΖΩΗ

Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩΣ

27.23

0,0μ/δ

7

ΚΟΥΡΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

27.58

-0,5μ/δ

8

ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ

Α.Ο ΠΕΛΟΨ

27.58

0,0μ/δ

9

ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

27.65

-0,5μ/δ

10

ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

27.81

-0,5μ/δ

11

ΣΟΥΛΕΙΜΕΖΗ ΝΙΚΗ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

27.84

-0,5μ/δ

12

ΚΟΜΠΟΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

28.21

-0,5μ/δ

13

ΜΑΧΑΙΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ/ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

29.08

-0,5μ/δ

14

ΠΕΠΠΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

29.16

0,0μ/δ

15

ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΜΥΡΤΩ -ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ

29.70

-0,5μ/δ

16

ΛΟΥΛΕΜΕ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

30.24

-0,5μ/δ

400Μ 

1

ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΜΑ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

54.89

2

ΚΟΥΡΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

1.02.02

3

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

1.03.87

4

ΦΡΑΓΚΟΠΑΝΑΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

1.07.18

800 Μ

1

ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

2.23.23

2

ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΘΗ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

2.24.86

3

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

2.25.35

4

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

2.25.76

5

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ

2.31.27

6

ΚΑΤΣΑΠΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

2.32.58

7

ΖΑΠΑΝΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ -ΝΑΤΑΛΙΑ

ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

2.41.62

8

ΤΡΙΤΑΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ-ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

2.46.21

3000 Μ

1

ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

9.52.99

2

ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΘΗΝΑ-ΚΩΝ/ΝΑ

ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ

11.17.50

3

ΛΑΥΡΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

11.32.15

4

ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

11.38.75

5

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

11.41.49

6

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΣΤΙΝΑ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

12.06.40

7

ΤΣΙΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

Α.Ο ΠΕΛΟΨ

12.53.78

ΠΑΣΣΑ ΕΛΕΝΗ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

DNF

ΜΗΚΟΣ

1

ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

5.74

0,4μ/δ

2

ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ -ΤΕΙΒΕΝ ΔΑΦΝΗ

ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

5.41

0,6μ/δ

3

ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

5.40

0,8μ/δ

4

ΤΖΙΝΤΗ ΦΕΝΙΑ

Γ. Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ

4.92

1,0μ/δ

5

ΚΟΛΑ ΡΕΝΑ

Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ

4.84

0,5μ/δ

6

ΠΕΠΠΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

4.77

0,4μ/δ

7

ΑΡΑΒΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ

4.50

0,5μ/δ

8

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

3.89

0,5μ/δ

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ

5.35

1,1μ/δ

ΥΨΟΣ

1

ΠΟΙΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

1.47

2

ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

1.40

3

ΠΕΠΠΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

1.40

ΠΑΙΔΩΝ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΑΝΕΜΟΣ 

1

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

13.20

2

ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

13.06

3

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

10.46

4

ΣΟΥΛΕΙΜΕΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

9.97

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΑΝΕΜΟΣ 

1

ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ

Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ

44.86

2

ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ

ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

32.88

3

ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ ΤΕΙΒΕΝ 

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

30.21

4

ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

Γ.Π.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

26.98

5

ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

24.40

ΣΦΑΙΡΑ

1

ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ

Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ

11.68

2

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

9.53

3

ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ

ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

9.45

4

ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

Γ.Π.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

9.23

5

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΣΩΤΗΡΙΑ

Γ.Π.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

7.40

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'

80  Μ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΑΝΕΜΟΣ 

1

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΟΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

9.79

0,0μ/δ

2

ΧΑΣΟΜΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

10.00

0,0μ/δ

3

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ

Γ. Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ

10.03

0,0μ/δ

4

ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

10.12

0,0μ/δ

5

ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

10.15

0,0μ/δ

6

ΜΠΑΧΑΡΑΚΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

10.34

0,0μ/δ

7

ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

10.56

0,0μ/δ

8

ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Γ. Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ

10.70

0,0μ/δ

9

ΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 2016

10.98

0,0μ/δ

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

DIS

0,0μ/δ

150 Μ

1

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

18.80

-0,7μ/δ

2

ΒΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 2016

18.96

-0,7μ/δ

3

ΤΣΑΜΠΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

19.13

-0,6μ/δ

4

ΛΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

19.16

-0,6μ/δ

5

ΔΙΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

19.17

-0,7μ/δ

6

ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Γ.Π.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

19.39

-0,7μ/δ

7

ΛΥΓΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

19.42

-0,7μ/δ

8

ΜΑΥΡΙΚΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ

Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 2016

19.44

-0,6μ/δ

9

ΜΕΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

19.64

-0,7μ/δ

10

ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

19.67

-0,7μ/δ

11

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

19.81

-0,7μ/δ

12

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

19.87

-0,7μ/δ

13

ΡΑΛΛΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

19.97

-0,7μ/δ

14

ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

20.47

-0,6μ/δ

15

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

20.90

-0,6μ/δ

16

ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

21.27

-0,7μ/δ

17

ΥΜΕΡΙ ΦΑΤΙΟΝ-ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ

22.32

-0,7μ/δ

18

ΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

25.77

-0,6μ/δ

1000 Μ

1

ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2004

2.43.94

2

ΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

2.45.58

3

ΚΟΤΣΟ ΑΝΤΟΝΙΟ

Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2004

2.48.24

4

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Γ.Σ  ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ

2.50.85

5

ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2004

2.56.68

6

ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

2.57.46

7

ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

2.59.11

8

ΚΑΣΤΗΣ  ΦΩΤΙΟΣ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

3.00.11

9

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

3.01.88

10

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α.Ο ΠΕΛΟΨ

3.02.57

11

ΞΟΥΛΕΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

3.08.11

12

ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α.Ο ΠΕΛΟΨ

3.09.90

13

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

3.14.24

14

ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

3.15.84

15

ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΞΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

3.36.64

ΜΗΚΟΣ

1

ΤΣΑΜΠΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

6.42

1,8μ/δ

2

ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

Γ. Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ

6.11

3,1μ/δ

3

ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

6.04

1,9μ/δ

4

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

5.64

0,8μ/δ

5

ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

5.51

1,6μ/δ

6

ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

5.48

1,0μ/δ

7

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γ.Π.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

5.21

1,0μ/δ

8

ΒΕΡΝΑΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

4.70

0,4μ/δ

ΥΨΟΣ

1

ΒΑΡΒΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

1.70

2

ΛΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

1.55

3

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

1.55

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

1

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α.Γ.Σ.ΑΡΙΩΝ

12.84

2

ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Γ.Π.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

12.11

3

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

11.16

4

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

7.55

AKONTIO

1

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

50.37

2

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

47.92

3

ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

47.13

4

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

39.52

5

ΒΕΡΝΑΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

26.92

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

80  Μ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΑΝΕΜΟΣ 

1

ΘΕΟΧΑΡΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

11.08

0,7μ/δ

2

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

11.10

0,7μ/δ

3

ΜΑΡΙΝΟΥ ΡΩΞΑΝΗ

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

11.42

0,7μ/δ

4

ΛΕΚΟΣΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

11.42

0,7μ/δ

5

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

11.54

0,5μ/δ

6

ΓΚΙΟΝΙ ΛΑΟΥΡΑ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

11.56

0,5μ/δ

7

ΜΠΟΛΟΒΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

11.59

0,5μ/δ

8

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ  ΕΥΓΕΝΙΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

11.70

1,0μ/δ

9

ΤΣΙΓΚΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

11.74

0,5μ/δ

10

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 

ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

11.80

1,0μ/δ

11

ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

11.83

0,7μ/δ

12

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ

Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ

12.02

0,5μ/δ

13

ΚΑΡΟΚΗ ΜΑΡΙΑ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

12.16

1,0μ/δ

14

ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

12.28

1,0μ/δ

15

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΟΥΛΑ 

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

12.40

0,5μ/δ

16

ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

12.87

1,0μ/δ

17

ΣΤΡΑΒΟΛΑΙΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

13.05

0,7μ/δ

150 Μ

1

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

19.40

0,0μ/δ

2

ΚΟΥΛΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

19.92

0,0μ/δ

3

ΒΙΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ

20.61

0,0μ/δ

4

ΚΑΡΑΜΑΛΙΚΗ ΑΝΝΑ-ΖΩΗ

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

20.61

-0,5μ/δ

5

ΓΟΜΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Γ.Σ  ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ

20.99

-0,4μ/δ

6

ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ

21.23

0,0μ/δ

7

ΜΩΡΑΪΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

21.26

-0,4μ/δ

8

ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 2016

21.35

0,0μ/δ

9

ΓΕΡΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

21.40

0,0μ/δ

10

ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

21.48

-0,4μ/δ

11

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ-ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

21.59

-0,5μ/δ

12

ΜΠΟΖΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

21.81

-0,5μ/δ

13

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

21.84

-0,5μ/δ

14

ΚΩΝΣΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ

22.02

-0,5μ/δ

15

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ

22.06

-0,5μ/δ

16

ΚΝΕΝΤΖΟ ΖΩΗ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

22.15

-0,5μ/δ

17

ΚΑΤΣΟΥΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

22.45

-0,4μ/δ

18

ΖΑΒΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

22.63

-0,4μ/δ

19

ΚΑΤΣΑΓΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

23.12

-0,4μ/δ

20

ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

23.33

-0,4μ/δ

21

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

23.35

-0,5μ/δ

22

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

23.48

0,0μ/δ

23

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΤΙΝΑ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

24.03

0,0μ/δ

24

ΜΑΤΖΑΒΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ

24.11

-0,4μ/δ

1000 Μ

1

ΚΑΤΣΑΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

3.17.34

2

ΜΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

3.19.76

3

ΛΑΖΑΡΑΚΗ ΖΩΗ 

Α.Ο ΠΕΛΟΨ

3.21.74

4

ΖΑΓΚΛΗ  ΣΟΦΙΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

3.32.49

5

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

3.34.82

6

ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

3.38.96

7

ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΑΛΕΞΙΑ

ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ

3.42.27

8

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

3.53.98

9

ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

DNF

80  Μ ΕΜΠ

1

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΗΛΙΑΝΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

12.61

-0,2μ/δ

2

ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΙΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

12.70

-0,2μ/δ

3

ΣΩΛΟΥ ΛΥΔΙΑ

ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

13.18

-0,4μ/δ

4

ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

13.46

-0,2μ/δ

5

ΣΚΑΡΤΣΙΛΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

13.68

-0,2μ/δ

6

ΠΕΤΕΙΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 2016

13.78

-0,4μ/δ

7

ΣΕΜΙΤΕΚΟΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

13.94

-0,2μ/δ

8

ΓΟΥΡΓΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

14.23

-0,4μ/δ

9

ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

14.62

-0,4μ/δ

10

ΜΕΤΑ ΟΡΝΕΛΑ

Α.Ο.Μ.

15.05

-0,4μ/δ

11

ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

DNF

-0,2μ/δ

ΜΗΚΟΣ

1

ΠΕΤΕΙΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 2016

5.19

0,4μ/δ

2

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

5.00

0,4μ/δ

3

ΣΩΛΟΥ ΛΥΔΙΑ

ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

4.85

0,1μ/δ

4

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

4.75

0,8μ/δ

5

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

4.74

0,7μ/δ

6

ΚΑΓΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

4.68

1,1μ/δ

7

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΗΛΙΑΝΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

4.64

1,1μ/δ

8

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

4.54

0,2μ/δ

9

ΣΚΑΡΤΣΙΛΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

4.52

0,0μ/δ

10

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

4.41

1,4μ/δ

11

ΚΑΤΣΙΝΕΛΟΥ  ΗΛΙΑΝΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

3.86

0,1μ/δ

ΥΨΟΣ 

1

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩΣ

1.45

2

ΝΑΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

1.30

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

1

ΜΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

9.73

2

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

9.53

3

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

9.27

4

ΜΟΥΣΑΙ ΜΑΡΙΖΑ

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

8.81

5

ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

8.70

6

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

8.66

7

ΝΑΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

8.43

8

ΜΕΓΑΡΗ ΒΙΟΛΕΤΑ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

8.42

9

ΚΟΤΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

7.75

10

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

7.70

11

ΧΟΤΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

6.93

12

ΖΑΓΚΛΗ ΣΟΦΙΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

6.53

ΑΚΟΝΤΙΟ

1

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΝΑ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

35.55

2

ΜΑΡΙΝΟΥ ΡΩΞΑΝΗ

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

33.17

3

ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

32.94

4

ΠΟΪΡΑΖΙΔΗ  ΝΙΚΟΛΙΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

24.76

5

ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

23.48

6

ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

22.76

7

ΜΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

22.04

8

ΜΕΓΑΡΗ ΒΙΟΛΕΤΑ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

21.48

9

ΣΟΥΛΟ ΛΥΔΙΑ

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

18.30

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ

Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

Α

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β'

60  Μ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΑΝΕΜΟΣ 

1

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

8.26

2

ΝΙΚΟΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

8.52

3

ΠΑΙΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ

8.54

4

ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

8.67

5

ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

8.72

6

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩΣ

9.08

7

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

9.11

8

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

9.43

9

ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

9.49

10

ΣΑΜΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

9.50

11

TZOYANOΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

9.63

12

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

9.82

13

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

10.08

ΜΗΚΟΣ

1

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

5.74

2

ΡΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 2016

5.28

3

ΠΑΙΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ

4.98

4

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

4.46

5

ΣΑΜΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

4.22

6

ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

4.17

7

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩΣ

4.11

8

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

3.98

9

TZOYANOΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

3.96

10

ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

3.93

11

ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

3.85

12

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

3.78

13

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

3.55

14

ΖΟΥΓΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

Α

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

1

ΜΟΥΣΑ ΡΟΜΠΕΡΤ

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

10.58

2

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

9.73

3

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Γ.Π.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

8.94

4

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

8.73

5

ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

8.73

6

ΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩΣ

8.65

7

ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

Γ.Π.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

8.43

8

ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

5.68

9

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Γ.Π.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

5.58

10

ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Γ.Π.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

5.19

11

ΜΕΡΑΙ ΚΛΕΒΙΣ

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

Α

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

60  Μ

1

ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

8.69

2

ΜΟΚΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 2017

8.81

3

ΜΠΑΣΑ ΚΡΙΣΤΙΝΑ

Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩΣ

8.88

4

ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗ ΣΑΒΒΙΝΑ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

8.89

5

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

8.93

6

ΚΩΤΣΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩΣ

9.03

7

ΓΕΩΡΓΙΛΛΑ ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

9.12

8

ΚΟΡΔΕΛΑΚΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

9.22

9

ΛΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

9.24

10

ΦΟΥΣΕΚΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

9.29

11

ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗ ΑΣΗΜΙΝΑ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

9.33

12

ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

9.35

13

ΚΑΡΜΑΛΗ ΜΑΡΘΑ         

ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ

9.38

14

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

9.39

15

ΒΑΛΑΒΑΝΗ  ΚΩΝ\ΝΑ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

9.45

16

ΛΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

9.47

17

ΚΑΡΑΜΑΛΙΚΗ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

9.54

18

ΓΙΟΡΝΤΑΝΟΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

9.56

19

ΒΡΕΤΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

9.56

20

ΠΑΠΑΔΕΑ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

9.57

21

ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

9.58

22

ΔΗΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΛΕΜΟΝΙΑ 

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

9.59

23

ΓΙΑΤΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

9.65

24

ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΝΗ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

9.67

25

ΞΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

9.76

26

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΑΝΝΑ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

9.90

27

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗ  ΒΑΓΙΑ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

9.93

28

ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 2016

9.94

29

ΛΟΥΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

9.98

30

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ

9.98

31

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ

10.07

32

ΜΑΡΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

10.15

33

ΧΑΝΤΖΕΛΗ ΑΘΗΝΑ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

10.22

34

ΜΕΛΙΣΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

10.52

35

ΤΣΑΟΥΣΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

10.54

36

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

10.55

37

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Γ.Π.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

10.67

38

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΞΕΝΗ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

10.71

39

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

10.73

40

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

11.03

ΜΗΚΟΣ

1

ΔΟΥΜΠΑ ΖΩΗ

ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

4.74

2

ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗ ΣΑΒΒΙΝΑ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

4.55

3

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑ

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

4.30

4

ΜΠΑΣΤΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ

Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 2016

4.21

5

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

4.21

6

ΚΩΤΣΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩΣ

4.20

7

ΚΑΡΜΑΛΗ ΜΑΡΘΑ         

ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ

4.18

8

ΓΙΑΤΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

4.16

9

ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗ ΑΣΗΜΙΝΑ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

4.13

10

ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

4.11

11

ΓΙΟΡΝΤΑΝΟΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

4.10

12

ΡΟΥΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 

Γ. Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ

3.95

13

ΛΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

3.91

14

ΛΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

3.90

15

ΣΤΑΘΟΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ

3.84

16

ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

3.82

17

ΜΠΑΣΑ ΚΡΙΣΤΙΝΑ

Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩΣ

3.74

18

ΧΑΝΤΖΕΛΗ ΑΘΗΝΑ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

3.68

19

ΚΑΡΒΕΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ

3.66

20

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

3.64

21

ΓΕΩΡΓΙΛΛΑ ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

3.64

22

ΚΑΡΑΜΑΛΙΚΗ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

3.60

23

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ

3.57

24

ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΝΗ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

3.49

25

ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

3.40

26

ΜΠΕΡΟΥΚΑ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΑ

Γ.Π.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ

3.31

27

ΛΟΥΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

3.25

28

ΞΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

3.24

29

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΞΕΝΗ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

3.20

30

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΑΝΝΑ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

3.11

31

ΜΑΡΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

2.81

32

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

2.81

33

ΜΕΛΙΣΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

2.05

34

ΤΖΟΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ

1.70

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΡΕΒΕΚΚΑ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ

4.01

Ε.Σ.

ΑΒΡΑΜΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΛΕΞΙΑ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ

4.01

Ε.Σ.

Σχεδιασμός & Ανάπτυξη: ΙΜΕ Πληροφορική