Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του της Αχαΐας

Σάββατο, Νοέμβριος 30, 2019 - 10:50πμ

Με ένα συναρπαστικό Σαββατοκύριακο αγώνων συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αχαΐας. Το ενδιαφέρον και στις τρεις κατηγορίες των ερασιτεχνικών γηπέδων παραμένει αμείωτο όσο βαίνουμε προς τα μέσα της σεζόν.

Στην κορυφαία κατηγορία, την Α’ ξεκινάει ο δεύτερος γύρος της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος με τις «μάχες» στη ζώνη των πλέι οφ και τον πλέι άουτ να ανάβουν για τα καλά.

Στις δύο επόμενες κατηγορίες, Β’ και Γ’ είναι ένα διήμερο μεγάλων παιχνιδιών με όλο το μενού να μοιάζει αμφίρροπο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα το Σαββατοκύριακου στις 3 κατηγορίες:

Αγώνες του Σαββάτου 30-11-2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗΩΡΑΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-12η15:00ΛιμνοχωρίουΛιμνοχώρι-Δόξα Χαλανδρίτσας-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-12η15:00ΠαραλίαςΔόξα Παραλίας-Αχαιός Σαραβαλίου-ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-12η15:00ΖαρουχλεΐκωνΑτρόμητος Πατρών-Πανμοβριακός Ριόλου-ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-12η15:00ΕΠΣΑ Α. ΚάνιστραςΠήγασος Μπεγουλακίου-Αστέρας Τσουκαλεΐκων-ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-12η15:00ΑγυιάςΑετός Πατρών-Α.Π.Ο. Αρόη-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-12η15:00ΑβύθουΘύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Πάτραι Α.Π.Σ.-ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-12η15:00ΡίουΚεραυνός Αγίου Βασιλείου-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-12η16:30Νίκης ΠροαστίουΝίκη Προαστείου-Δαβουρλής K. 92-ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-10η15:00ΠετρωτούΙκαρος Πετρωτού-Σταροχώρι-ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-10η15:00ΛακκόπετραςΔόξα Νιφορεΐκων-Αστραπή Ψαροφαΐου-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-10η15:00ΒραχνεΐκωνΚαμίνια-Αστέρας Μιντιλογλίου-ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-10η15:00Ντα Λουζ ΟβρυάςΦαραικός-Λέων Αλισσού-ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-10η15:00ΛάππαΑτρόμητος Λάππα 2015-Πολύτεκνος-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-10η17:30ΕΠΣΑ Α. ΚάνιστραςΑπόλλων Εγλυκάδος-Αχιλλέας Καμαρών-ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η15:00ΡοδιάςΑιγίου ΑΕ-Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014-ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η18:00ΑγυιάςΣπάρτακος-Αυτόνομη Π.Ο.-ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Αγώνες της Κυριακής 01-12-2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗΩΡΑΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-12η15:00Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)Δίας Σαραβαλίου-Αναγέννηση Πατρών-ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-12η15:00Δημοτικό Κ. ΑχαΐαςΑχαΐκή-Πάτρα 2005 A.E.-ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-12η15:00ΠετρωτούΗρακλής Πατρών-Παναιγιάλειος-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-12η15:00ΕΠΣΑ Α. ΚάνιστραςΆρης Πατρών-Καλάβρυτα-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-10η12:15Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)Καλλιθέα-Πετεινοί-ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-10η15:00ΖαρουχλεΐκωνΔάφνη Πατρών-Περιβόλα-ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-10η18:00ΕΠΣΑ Α. ΚάνιστραςΑχαϊκός-Παναχαϊκός-ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-10η13:30Νίκης ΠροαστίουA.E. Δρέπανου-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-10η15:00ΡίουΑναγέννηση Ψαθόπυργου-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-10η15:00ΚαμαρώνΦοινικας Ζήριας-Αστήρ Τέμενης-ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-10η15:00ΡοδιάςΦλόγα Ρόδιας-Αετός Ρίου-ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-10η15:00ΑβύθουΆβυθος Αιγιάλειας-Άνω Καστρίτσι-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-10η15:00ΑγυιάςΠανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Ολυμπιακός Πατρών-ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-10η16:00Νίκης ΠροαστίουΑργυρά Πατρών-Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας-ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-8η00:00ΟβρυάςΦωστήρ Οβρυάς-Κρίνος-Δεν έχει ορισθεί
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-8η10:00Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)Ρωμανός-Ωλενιακός-ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-8η10:00ΖαρουχλεΐκωνΑτρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-8η12:00ΠετρωτούΝεάπολη ΑΕ-Αστέρας Λεοντίου-ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-8η12:15ΕΠΣΑ Α. ΚάνιστραςΓαλήνη-Δόξα Πατρών-ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-8η15:00ΜαζαρακίουΠείρος Ισώματος-ΑΕ Ροϊτίκων-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-8η15:00ΛακκόπετραςΙκαρος Λακκόπετρας-Μετόχι-ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η00:00ΔημητροπουλουΝέο Σαλμενίκο-Α.Ε. Αρόης-Δεν έχει ορισθεί
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η12:15ΖαρουχλεΐκωνΠυρσός Πατρών-Άτλας Α.Σ.-ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η15:00ΔημητροπουλουΚεραυνός Σελιανιτίκων-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-ΒΑΡΝΑΚΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η15:00ΚαλαβρύτωνΣκεπαστό-Προοδευτική Πατρών-ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Υποστήριξη: SilkTech