Με δύσκολο εκτός έδρας παιχνίδι ξεκινάει η Παναχαϊκή, εντός έδρας ο Διαγόρας και εκτός ο Παναιγιάλειος με την Αναγέννηση Αρτας, επίσης δύσκολο ματς.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του 4ου Ομίλου έχει ως εξής:
1η αγωνιστική | ||
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων | – | Μακεδονικός |
Κοζάνη | – | Εδεσσαϊκός |
Ποσειδών Μηχανιώνας | – | ΑΕ Λευκίμμης |
ΟΦ Αγίου Ματθαίου | – | Θύελλα Σαρακηνών |
Ηρακλής Αμπελοκήπων | – | ΑΕΠ Κοζάνης |
ΑΣ Γιαννιτσά | – | Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης |
2η αγωνιστική | ||
Κοζάνη | – | Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων |
Μακεδονικός | – | Ποσειδών Μηχανιώνας |
Εδεσσαϊκός | – | ΟΦ Αγίου Ματθαίου |
ΑΕ Λευκίμμης | – | Ηρακλής Αμπελοκήπων |
Θύελλα Σαρακηνών | – | ΑΣ Γιαννιτσά |
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης | – | ΑΕΠ Κοζάνης |
3η αγωνιστική | ||
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων | – | Ποσειδών Μηχανιώνας |
ΟΦ Αγίου Ματθαίου | – | Κοζάνη |
Ηρακλής Αμπελοκήπων | – | Μακεδονικός |
ΑΣ Γιαννιτσά | – | Εδεσσαϊκός |
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης | – | ΑΕ Λευκίμμης |
ΑΕΠ Κοζάνης | – | Θύελλα Σαρακηνών |
4η αγωνιστική | ||
ΟΦ Αγίου Ματθαίου | – | Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων |
Ποσειδών Μηχανιώνας | – | Ηρακλής Αμπελοκήπων |
Κοζάνη | – | ΑΣ Γιαννιτσά |
Μακεδονικός | – | Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης |
Εδεσσαϊκός | – | ΑΕΠ Κοζάνης |
Θύελλα Σαρακηνών | – | ΑΕ Λευκίμμης |
5η αγωνιστική | ||
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων | – | Ηρακλής Αμπελοκήπων |
ΑΣ Γιαννιτσά | – | ΟΦ Αγίου Ματθαίου |
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης | – | Ποσειδών Μηχανιώνας |
ΑΕΠ Κοζάνης | – | Κοζάνη |
Θύελλα Σαρακηνών | – | Μακεδονικός |
ΑΕ Λευκίμμης | – | Εδεσσαϊκός |
6η αγωνιστική | ||
ΑΣ Γιαννιτσά | – | Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων |
Ηρακλής Αμπελοκήπων | – | Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης |
ΟΦ Αγίου Ματθαίου | – | ΑΕΠ Κοζάνης |
Ποσειδών Μηχανιώνας | – | Θύελλα Σαρακηνών |
Κοζάνη | – | ΑΕ Λευκίμμης |
Μακεδονικός | – | Εδεσσαϊκός |
7η αγωνιστική | ||
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων | – | Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης |
ΑΕΠ Κοζάνης | – | ΑΣ Γιαννιτσά |
Θύελλα Σαρακηνών | – | Ηρακλής Αμπελοκήπων |
ΑΕ Λευκίμμης | – | ΟΦ Αγίου Ματθαίου |
Εδεσσαϊκός | – | Ποσειδών Μηχανιώνας |
Μακεδονικός | – | Κοζάνη |
8η αγωνιστική | ||
ΑΕΠ Κοζάνης | – | Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων |
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης | – | Θύελλα Σαρακηνών |
ΑΣ Γιαννιτσά | – | ΑΕ Λευκίμμης |
Ηρακλής Αμπελοκήπων | – | Εδεσσαϊκός |
ΟΦ Αγίου Ματθαίου | – | Μακεδονικός |
Ποσειδών Μηχανιώνας | – | Κοζάνη |
9η αγωνιστική | ||
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων | – | Θύελλα Σαρακηνών |
ΑΕ Λευκίμμης | – | ΑΕΠ Κοζάνης |
Εδεσσαϊκός | – | Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης |
Μακεδονικός | – | ΑΣ Γιαννιτσά |
Κοζάνη | – | Ηρακλής Αμπελοκήπων |
Ποσειδών Μηχανιώνας | – | ΟΦ Αγίου Ματθαίου |
10η αγωνιστική | ||
ΑΕ Λευκίμμης | – | Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων |
Θύελλα Σαρακηνών | – | Εδεσσαϊκός |
ΑΕΠ Κοζάνης | – | Μακεδονικός |
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης | – | Κοζάνη |
ΑΣ Γιαννιτσά | – | Ποσειδών Μηχανιώνας |
Ηρακλής Αμπελοκήπων | – | ΟΦ Αγίου Ματθαίου |
11η αγωνιστική | ||
Εδεσσαϊκός | – | Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων |
Μακεδονικός | – | ΑΕ Λευκίμμης |
Κοζάνη | – | Θύελλα Σαρακηνών |
Ποσειδών Μηχανιώνας | – | ΑΕΠ Κοζάνης |
ΟΦ Αγίου Ματθαίου | – | Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης |
Ηρακλής Αμπελοκήπων | – | ΑΣ Γιαννιτσά |