Οι κληρώσεις των "μικρών" για ΝΟΠ και ΝΕΠ

Παρασκευή, Ιανουάριος 18, 2019 - 11:11πμ

Πραγματοποιήθηκαν στα γραφεία της ΚΟΕ οι κληρώσεις για τα πρωταθλήματα υδατοσφαίρισης Παίδων, Νέων ανδρών και Μίνι Κορασίδων, όπου μετέχουν ΝΟΠ και ΝΕΠ. Αναλυτικά:

Α' ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (22-24 Φεβρουαρίου)
Α' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΝΟ Βουλιαγμένης, ΑΝΟ Αργυρούπολης, Νηρέας Χαλανδρίου, ΓΣ Περιστερίου, ΑΟ Πετρούπολης
Β' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Παναθηναϊκός, ΑΝΟ Γλυφάδας, Μίλων, Ηλυσιακός, Απόλλων Σμύρνης
Γ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Ολυμπιακός, ΣΚ Ροή, ΑΝΟ Μεταμόρφωσης, ΑΟ Καστέλας
Δ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΝΟ Χίου, Πανιώνιος, ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, ΑΕ Χαϊδαρίου
Ε' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Εθνικός, Νηρέας Γέρακα, ΓΣ Ηλιούπολης, Άρης Νίκαιας
ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Δελφίνια Μεταμόρφωσης, Ιωνικός Νίκαιας, Υδραϊκός, Τρίτων Αμαρουσίου
Α' ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΠΑΟΚ, Ηρακλής, ΣΑΠΚ Νεάπολης, Άρης Θεσσαλονίκης, ΕΑΤΕ Κολλεγίου
Β' ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Πανσερραϊκός, Ποσειδών Ορεστιάδας, ΠΑΣ Φοίβος, ΧΑΝΘ, ΟΦΘ
ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: ΝΟ Αγίου Νικολάου, ΝΟ Ρεθύμνου, ΝΟ Χανίων, ΟΦΗ, ΑΟ Πλίτς Πλατς
ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: ΝΟ Καλαμάτας, ΝΟ Πατρών, ΝΟ Ναυπλίου, ΝΟ Ιτέας, ΝΕ Πατρών
ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ: Νηρέας Λαμίας, ΝΕ Λάρισας, ΟΥΚ Βόλου, ΝΟ Λάρισας, ΝΕ Λαμίας
ΟΜΙΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: Πύρρος Ιωαννίνων, ΝΑΟ Κέρκυρας, ΚΕ Κοζάνης, Δελφίνια Πτολεμαϊδας
Στην Β' Φάση (12-14 Απριλίου), ΔΕΝ προκρίνεται η τελευταία ομάδα κάθε Ομίλου

Α' ΦΑΣΗ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (1-3 Μαρτίου)
Α' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΑΝΟ Γλυφάδας, Πανιώνιος, Εθνικός, ΝΟ Χίου, Απόλλων Σμύρνης
Β' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, Άρης Νίκαιας, ΓΣ Περιστερίου, Ηλυσιακός, ΓΣ Ηλιούπολης
Γ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Ολυμπιακός, Μίλων, ΑΕ Χαϊδαρίου, Παναθηναϊκός, Ιωνικός Νίκαιας
ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΣΑΠΚ Νεάπολης, ΑΠΣ Οξυγόνο, Άρης Θεσσαλονίκης, Μακεδονικός, ΠΑΟΚ
ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ: ΝΟ Λάρισας, ΝΟ Χαλκίδας, ΟΥΚ Βόλου, Νηρέας Λαμίας
ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: ΝΟ Ρεθύμνου, ΟΦΗ, ΝΟ Χανίων, ΝΟ Βουλιαγμένης
ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: Πύρρος Ιωαννίνων, ΝΟ Πατρών, ΝΕ Πατρών, Νηρέας Γέρακα, Νηρέας Χαλανδρίου
Στην Β' Φάση (29-31 Μαρτίου), προκρίνονται συνολικά 19 ομάδες. Οι 3 πρώτες από τους Ομίλους των 5 και οι 2 πρώτες από τους Ομίλους των 4.

Α' ΦΑΣΗ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (8-10 Μαρτίου)
Α' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Νηρέας Χαλανδρίου, Ολυμπιακός, ΓΣ Περιστερίου, Πανιώνιος
Β' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Ηλυσιακός, ΑΝΟ Γλυφάδας, ΝΕ Πατρών, ΓΣ Ηλιούπολης
Γ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΝΕ Λαμίας, Αρίων Γλυφάδας, Εθνικός, ΝΟ Βουλιαγμένης
ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΝΑΟ Κέρκυρας, ΕΑΤΕ Κολλεγίου, Άρης Θεσσαλονίκης, Ποσειδών Ορεστιάδας
ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: ΝΟ Χανίων, ΑΟ Πλίτς Πλατς, ΝΟ Ρεθύμνου
Στην Τελική φάση (19-21 Ιουλίου) προκρίνονται οι 2 πρώτες ομάδες κάθε Ομίλου (σύνολο 10)

Σχεδιασμός & Ανάπτυξη: ΙΜΕ Πληροφορική