Ντέρμπι με την πρεμιέρα στη Γ' Εθνική - Αναλυτικά το πρόγραμμα

Τρίτη, Αύγουστος 20, 2019 - 12:50μμ

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για το επερχόμενο πρωτάθλημα της Γ΄Εθνικής μπάσκετ και στον 1ο Νότιο Όμιλο οι ομάδες της ΕΣΚΑ-Η (Γλαύκος, Παναχαϊκή, Αχαγιά ΄82, Ακράτα και ΝΕΟΛ) έμαθαν το πλήρες πρόγραμμα τους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των ομάδων της ΕΣΚΑ-Η (αντίστροφα οι έδρες στον β΄ γύρο):

1η Αγωνιστική – 13/10/19

Κορωπί-Γλαύκος

Ερμιόνη- Ακράτα

ΝΕΟΛ- Χαλάνδρι

Παναχαϊκή- Αχαγιά ΄82

2η Αγωνιστική – 20/10/19

Ακράτα- Κορωπί

ΚΑΟ Κορίνθου- ΝΕΟΛ

Αχαγιά ΄82- Άρης Νίκαιας

Γλαύκος- Παναχαϊκή

3η Αγωνιστική – 27/10/19

ΝΕΟΛ- Νέα Κηφισιά

Παλαιό Φάληρο- Αχαγιά ΄82

Άρης Νίκαιας- Παναχαϊκή

Γλαύκος-Ακράτα

4η Αγωνιστική – 03/11/19

 

Ηλυσιακός- ΝΕΟΛ

 

Αχαγιά ΄82- ΣΔΥ Τρίπολης

 

Άρης Νίκαιας- Γλαύκος

 

Χαλάνδρι-Ακράτα

 

5η Αγωνιστική – 10/11/19

 

ΝΕΟΛ- Αχαγιά ΄82

 

ΣΔΥ Τρίπολης- Παναχαϊκή

 

Γλαύκος-Χαλάνδρι

 

Ακράτα- ΚΑΟ Κορίνθου

 

6η Αγωνιστική – 24/11/19

 

Αχαγιά ΄82- Ερμιόνη

 

Παναχαϊκή- ΝΕΟΛ

 

Παλαιό Φάληρο-Γλαύκος

 

Νέα Κηφισιά- Ακράτα

 

7η Αγωνιστική – 01/12/19

 

Κορωπί- Αχαγιά ΄82

 

Ερμιόνη- Παναχαϊκή

 

ΝΕΟΛ- Άρης Νίκαιας

 

Γλαύκος- ΚΑΟ Κορίνθου

 

Ακράτα- Ηλυσιακός

 

8η Αγωνιστική – 08/12/19

 

Παναχαϊκή- Κορωπί

 

Παλαιό Φάληρο- ΝΕΟΛ

 

Αχαγιά ΄82- Ακράτα

 

ΣΔΥ Τρίπολης- Γλαύκος

 

9η Αγωνιστική – 15/12/19

 

ΝΕΟΛ- ΣΔΥ Τρίπολης

 

Γλαύκος- Νέα Κηφισιά

 

Ακράτα- Παναχαϊκή

 

Χαλάνδρι- Αχαγιά ΄82

 

10η Αγωνιστική – 22/12/19

 

ΝΕΟΛ- Γλαύκος

 

Παναχαϊκή-Χαλάνδρι

 

Αχαγιά ΄82- ΚΑΟ Κορίνθου

 

Άρης Νίκαιας- Ακράτα

 

11η Αγωνιστική – 05/01/20

 

ΝΕΟΛ- Ερμιόνη

 

Γλαύκος- Ηλυσιακός

 

Ακράτα- Παλαιό Φάληρο

 

Νέα Κηφισιά- Αχαγιά ΄82

 

ΚΑΟ Κορίνθου- Παναχαϊκή

 

12η Αγωνιστική – 12/01/20

 

ΣΔΥ Τρίπολης- Ακράτα

 

ΝΕΟΛ- Κορωπί

 

Ερμιόνη- Γλαύκος

 

Παναχαϊκή- Νέα Κηφισιά

 

Αχαγιά ΄82- Ηλυσιακός

 

13η Αγωνιστική – 19/01/20

 

Γλαύκος- Αχαγιά ΄82

 

Ακράτα- ΝΕΟΛ

 

Ηλυσιακός- Παναχαϊκή

Σχεδιασμός & Ανάπτυξη: ΙΜΕ Πληροφορική