Κλήρωσε για Παναχαϊκή, ΕΑΠ, Ολυμπιάδα, Αιγιαλέων και Κόροιβο

Παρασκευή, Ιούλιος 20, 2018 - 4:21μμ

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής βόλεϊ των ανδρών με την Παναχαϊκή να υποδέχεται στην πρεμιέρα την Κέρκη Σάμου, η ΕΑΠ να παίζει εκτός με τον Κόροιβο, ενώ η Ολυμπιάδα θα υποδεχθεί την Ροδίων Άθλησης και ο Αιγιαλέεων εκτός με τον Πανερυθραϊκό. Το πρόγραμμα της Α2 Ανδρών 2018-19:

Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 1ος υποόμιλος
1η Αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)
Ολυμπιάδα Πατρών - Ροδίων Άθλησις
Πανερυθραϊκός - Αιγιαλέων Αιγίου
Πανιώνιος - Καλαμάτα 80
Φοίβος Μελισσίων - ΟΦΗ
2η Αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
Φοίβος Μελισσίων - Ολυμπιάδα Πατρών
Ροδίων Άθλησις - Πανερυθραϊκός
Αιγιαλέων Αιγίου - Πανιώνιος
ΟΦΗ - Καλαμάτα 80
3η Αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)
Πανερυθραϊκός - Φοίβος Μελισσίων
Πανιώνιος - Ροδίων Άθλησις
Καλαμάτα 80 - Αιγιαλέων Αιγίου
Ολυμπιάδα Πατρών - ΟΦΗ
4η Αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)
Φοίβος Μελισσίων - Πανιώνιος
Ολυμπιάδα Πατρών - Πανερυθραϊκός
Ροδίων Άθλησις - Καλαμάτα 80
ΟΦΗ - Αιγιαλέων Αιγίου
5η Αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)
Καλαμάτα 80 - Φοίβος Μελισσίων
Πανιώνιος - Ολυμπιάδα Πατρών
Αιγιαλέων Αιγίου - Ροδίων Άθλησις
Πανερυθραϊκός - ΟΦΗ
6η Αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)
Φοίβος Μελισσίων - Αιγιαλέων Αιγίου
Ολυμπιάδα Πατρών - Καλαμάτα 80
Πανερυθραϊκός - Πανιώνιος
ΟΦΗ - Ροδίων Άθλησις
7η Αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)
Ροδίων Άθλησις - Φοίβος Μελισσίων
Αιγιαλέων Αιγίου - Ολυμπιάδα Πατρών
Καλαμάτα 80 - Πανερυθραϊκός
Πανιώνιος - ΟΦΗ
8η Αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)
Ροδίων Άθλησις - Ολυμπιάδα Πατρών
Αιγιαλέων Αιγίου - Πανερυθραϊκός
Καλαμάτα 80 - Πανιώνιος
ΟΦΗ - Φοίβος Μελισσίων
9η Αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)
Ολυμπιάδα Πατρών - Φοίβος Μελισσίων
Πανερυθραϊκός - Ροδίων Άθλησις
Πανιώνιος - Αιγιαλέων Αιγίου
Καλαμάτα 80 - ΟΦΗ
10η Αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)
Φοίβος Μελισσίων - Πανερυθραϊκός
Ροδίων Άθλησις - Πανιώνιος
Αιγιαλέων Αιγίου - Καλαμάτα 80
ΟΦΗ - Ολυμπιάδα Πατρών
11η Αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)
Πανιώνιος - Φοίβος Μελισσίων
Πανερυθραϊκός - Ολυμπιάδα Πατρών
Καλαμάτα 80 - Ροδίων Άθλησις
Αιγιαλέων Αιγίου - ΟΦΗ
12η Αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)
Φοίβος Μελισσίων - Καλαμάτα 80
Ολυμπιάδα Πατρών - Πανιώνιος
Ροδίων Άθλησις - Αιγιαλέων Αιγίου
ΟΦΗ - Πανερυθραϊκός
13η Αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)
Αιγιαλέων Αιγίου - Φοίβος Μελισσίων
Καλαμάτα 80 - Ολυμπιάδα Πατρών
Πανιώνιος - Πανερυθραϊκός
Ροδίων Άθλησις - ΟΦΗ
14η Αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)
Φοίβος Μελισσίων - Ροδίων Άθλησις
Ολυμπιάδα Πατρών - Αιγιαλέων Αιγίου
Πανερυθραϊκός - Καλαμάτα 80
ΟΦΗ - Πανιώνιος
Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 2ος υποόμιλος
1η Αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Κέρκης Σάμου
Κόροιβος Αμαλιάδας - ΕΑ Πατρών
Νέοι Βύρωνος - Απόλλων Αθηνών
Δραπετσώνα - ΑΕ Αρμενίων
2η Αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
Δραπετσώνα - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
Κέρκης Σάμου - Κόροιβος Αμαλιάδας
ΕΑ Πατρών - Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων - Απόλλων Αθηνών
3η Αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)
Κόροιβος Αμαλιάδας - Δραπετσώνα
Νέοι Βύρωνος - Κέρκης Σάμου
Απόλλων Αθηνών - ΕΑ Πατρών
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - ΑΕ Αρμενίων
4η Αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)
Δραπετσώνα - Νέοι Βύρωνος
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Κόροιβος Αμαλιάδας
Κέρκης Σάμου - Απόλλων Αθηνών
ΑΕ Αρμενίων - ΕΑ Πατρών
5η Αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)
Απόλλων Αθηνών - Δραπετσώνα
Νέοι Βύρωνος - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
ΕΑ Πατρών - Κέρκης Σάμου
Κόροιβος Αμαλιάδας - ΑΕ Αρμενίων
6η Αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)
Δραπετσώνα - ΕΑ Πατρών
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Απόλλων Αθηνών
Κόροιβος Αμαλιάδας - Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων - Κέρκης Σάμου
7η Αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)
Κέρκης Σάμου - Δραπετσώνα
ΕΑ Πατρών - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
Απόλλων Αθηνών - Κόροιβος Αμαλιάδας
Νέοι Βύρωνος - ΑΕ Αρμενίων
8η Αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)
Κέρκης Σάμου - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
ΕΑ Πατρών - Κόροιβος Αμαλιάδας
Απόλλων Αθηνών - Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων - Δραπετσώνα
9η Αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Δραπετσώνα
Κόροιβος Αμαλιάδας - Κέρκης Σάμου
Νέοι Βύρωνος - ΕΑ Πατρών
Απόλλων Αθηνών - ΑΕ Αρμενίων
10η Αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)
Δραπετσώνα - Κόροιβος Αμαλιάδας
Κέρκης Σάμου - Νέοι Βύρωνος
ΕΑ Πατρών - Απόλλων Αθηνών
ΑΕ Αρμενίων - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
11η Αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)
Νέοι Βύρωνος - Δραπετσώνα
Κόροιβος Αμαλιάδας - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
Απόλλων Αθηνών - Κέρκης Σάμου
ΕΑ Πατρών - ΑΕ Αρμενίων
12η Αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)
Δραπετσώνα - Απόλλων Αθηνών
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - Νέοι Βύρωνος
Κέρκης Σάμου - ΕΑ Πατρών
ΑΕ Αρμενίων - Κόροιβος Αμαλιάδας
13η Αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)
ΕΑ Πατρών - Δραπετσώνα
Απόλλων Αθηνών - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση
Νέοι Βύρωνος - Κόροιβος Αμαλιάδας
Κέρκης Σάμου - ΑΕ Αρμενίων
14η Αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)
Δραπετσώνα - Κέρκης Σάμου
Παναχαϊκή Πετοσφαίριση - ΕΑ Πατρών
Κόροιβος Αμαλιάδας - Απόλλων Αθηνών
ΑΕ Αρμενίων - Νέοι Βύρωνος

Σχεδιασμός & Ανάπτυξη: ΙΜΕ Πληροφορική