Η μπάλα στα γήπεδα της Αχαΐας - Αναλυτικά το πρόγραμμα

Σάββατο, Οκτώβριος 19, 2019 - 9:59πμ

Με αμφίρροπες αναμετρήσεις και ντέρμπι συνεχίζονται τα τρία πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αχαΐας.

Μπορεί τα φώτα να πέφτουν στην Α’ κατηγορία όμως και η άλλες κατηγορίες προσφέρουν απλόχερα θέαμα.

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου.

Αγώνες του Σαββάτου 19-10-2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗΩΡΑΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η16:00ΡιόλουΠανμοβριακός Ριόλου-Δόξα Παραλίας-ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η16:00ΛιμνοχωρίουΛιμνοχώρι-Δίας Σαραβαλίου-ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η16:00ΖαρουχλεΐκωνΑναγέννηση Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η16:00Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)Πάτρα 2005 A.E.-Ατρόμητος Πατρών-ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η16:00ΠετρωτούΠάτραι Α.Π.Σ.-Αετός Πατρών-ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η16:00ΑγυιάςΔαβουρλής K. 92-Άρης Πατρών-ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η16:00ΚαλαβρύτωνΚαλάβρυτα-Ηρακλής Πατρών-ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η16:00Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ)Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-4η16:00ΛακκόπετραςΔόξα Νιφορεΐκων-Πολύτεκνος-ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η16:00ΡίουΆνω Καστρίτσι-Ολυμπιακός Πατρών-ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η16:00ΚαμαρώνΑχιλλέας Καμαρών-Φοινικας Ζήριας-ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η16:00ΒραχνεΐκωνΑπόλλων Εγλυκάδος-Αναγέννηση Ψαθόπυργου-ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-2η16:00Θύελλας (Χόρτο)Ωλενιακός-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Αγώνες της Κυριακής 20-10-2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗΩΡΑΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η16:00Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)Αχαιός Σαραβαλίου-Δόξα Χαλανδρίτσας-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η16:00ΒραχνεΐκωνΑστέρας Τσουκαλεΐκων-Αχαΐκή-ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η16:00Δημοτικό Στ. ΑιγίουΠαναιγιάλειος-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-4η10:15Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)Παναχαϊκός-Φαραικός-ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-4η11:00ΠετρωτούΙκαρος Πετρωτού-Αχαϊκός-ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-4η13:00Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)Πετεινοί-Ατρόμητος Λάππα 2015-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-4η16:00ΖαρουχλεΐκωνΑστραπή Ψαροφαΐου-Καλλιθέα-ΜΑΧΑΙΡΑΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-4η16:00ΧαλανδρίτσαςΣταροχώρι-Καμίνια-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-4η16:00Άνω ΑλισσούΛέων Αλισσού-Περιβόλα-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-4η16:00ΜιντιλογλίουΑστέρας Μιντιλογλίου-Δάφνη Πατρών-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η16:00ΤέμενηςΑστήρ Τέμενης-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η16:00ΡοδιάςΑπόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Άβυθος Αιγιάλειας-ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η16:00ΑγυιάςΖαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Φλόγα Ρόδιας-ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η16:00Νίκης ΠροαστίουA.E. Δρέπανου-Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας-ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η16:00ΡίουΑετός Ρίου-Αργυρά Πατρών-ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-2η00:00ΖαρουχλεΐκωνΟλυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Φωστήρ Οβρυάς-Δεν έχει ορισθεί
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-2η12:30ΒραχνεΐκωνΑστέρας Λεοντίου-Πείρος Ισώματος-ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-2η13:00ΖαρουχλεΐκωνΔόξα Πατρών-Ρωμανός-ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-2η16:00ΡιόλουΚρίνος-Νεάπολη ΑΕ-ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-2η16:00ΜετοχίουΜετόχι-Γαλήνη-ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-2η16:00ΛακκόπετραςΙκαρος Λακκόπετρας-ΑΕ Ροϊτίκων-ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η00:00ΕΠΣΑ Α. ΚάνιστραςΠροοδευτική Πατρών-Νέο Σαλμενίκο-Δεν έχει ορισθεί
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η10:15ΡίουΠ.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014-Σπάρτακος-ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η10:15ΑγυιάςΦλόγα Κάτω Καστριτσίου-Α.Ε.Κ. Πατρών-ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η13:00ΑγυιάςΑυτόνομη Π.Ο.-Σκεπαστό-ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η13:00ΡίουΑ.Ε. Αρόης-Πυρσός Πατρών-ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η16:00ΔημητροπουλουΚεραυνός Σελιανιτίκων-Άτλας Α.Σ.-ΒΑΡΝΑΚΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ
Αγώνες της Δευτέρας 21-10-2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗΩΡΑΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η16:00ΠετρωτούΑ.Π.Ο. Αρόη-Νίκη Προαστείου-ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Υποστήριξη: SilkTech