Φουλ δράση στα γήπεδα της Αχαΐας το Σαββατοκύριακο

Σάββατο, Οκτώβριος 12, 2019 - 7:50πμ

Σπουδαία ματς περιλαμβάνει το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα της Αχαΐας. Η Α’ κατηγορία της ΕΠΣΑ φτάνει στο πρώτο τέταρτο του πρωταθλήματος με την 5η αγωνιστική.

Πρεμιέρα κάνει και η Γ’ κατηγορία με αρκετές απώλειες ενώ η Β’ κατηγορία μπαίνει στην τρίτη στροφή.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου.

Αγώνες του Σαββάτου 12-10-2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗΩΡΑΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-5η16:30ΧαλανδρίτσαςΔόξα Χαλανδρίτσας-Πανμοβριακός Ριόλου-ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-5η16:30Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)Πήγασος Μπεγουλακίου-Δίας Σαραβαλίου-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-5η16:30ΖαρουχλεΐκωνΑτρόμητος Πατρών-Αναγέννηση Πατρών-ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-5η16:30ΠαραλίαςΔόξα Παραλίας-Αστέρας Τσουκαλεΐκων-ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-5η16:30Νίκης ΠροαστίουΝίκη Προαστείου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-5η16:30ΠετρωτούΆρης Πατρών-Πάτραι Α.Π.Σ.-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-5η16:30ΑκράταςΑιγείρας Ακράτας ΑΕ-Καλάβρυτα-ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-5η16:30ΑγυιάςΑετός Πατρών-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-3η16:30Ντα Λουζ ΟβρυάςΦαραικός-Πετεινοί-ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-3η16:30ΒραχνεΐκωνΚαμίνια-Παναχαϊκός-ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-3η16:30ΛακκόπετραςΔόξα Νιφορεΐκων-Σταροχώρι-ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-3η16:30ΡίουΠαμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας-Απόλλων Εγλυκάδος-ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-1η16:30ΔημητροπουλουΝέο Σαλμενίκο-Πυρσός Πατρών-Δεν έχει ορισθεί
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-1η16:30ΡοδιάςΑιγίου ΑΕ-Αυτόνομη Π.Ο.-ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Αγώνες της Κυριακής 13-10-2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗΩΡΑΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-5η16:30Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)Αχαιός Σαραβαλίου-Πάτρα 2005 A.E.-ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-5η16:30Δημοτικό Κ. ΑχαΐαςΑχαΐκή-Λιμνοχώρι-ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-5η16:30ΠετρωτούΗρακλής Πατρών-Α.Π.Ο. Αρόη-ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-5η16:30Δημοτικό Στ. ΑιγίουΠαναιγιάλειος-Δαβουρλής K. 92-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-3η10:30ΠετρωτούΑχαϊκός-Αστραπή Ψαροφαΐου-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-3η10:30Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)Πολύτεκνος-Ικαρος Πετρωτού-ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-3η13:00Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)Καλλιθέα-Αστέρας Μιντιλογλίου-ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-3η13:00ΠετρωτούΠεριβόλα-Ατρόμητος Λάππα 2015-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-3η16:30ΖαρουχλεΐκωνΔάφνη Πατρών-Λέων Αλισσού-ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-3η13:30ΖαρουχλεΐκωνΟλυμπιακός Πατρών-Αργυρά Πατρών-ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-3η16:30ΑβύθουΆβυθος Αιγιάλειας-Αετός Ρίου-ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-3η16:30ΡοδιάςΦλόγα Ρόδιας-Αστήρ Τέμενης-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-3η16:30ΚαμαρώνΦοινικας Ζήριας-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-3η16:30ΡίουΑναγέννηση Ψαθόπυργου-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-3η16:30Νίκης ΠροαστίουA.E. Δρέπανου-Αχιλλέας Καμαρών-ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-3η16:30ΑγυιάςΠανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Άνω Καστρίτσι-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-1η11:00ΖαρουχλεΐκωνΑτρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Κρίνος-ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-1η11:00ΒραχνεΐκωνΑΕ Ροϊτίκων-Μετόχι-ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-1η13:00Ντα Λουζ ΟβρυάςΝεάπολη ΑΕ-Πείρος Ισώματος-ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-1η16:30Ντα Λουζ ΟβρυάςΓαλήνη-Ωλενιακός-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-1η16:30ΛακκόπετραςΙκαρος Λακκόπετρας-Δόξα Πατρών-ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-1η16:30ΧαλανδρίτσαςΦωστήρ Οβρυάς-Αστέρας Λεοντίου-Δεν έχει ορισθεί
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-1η10:30ΑγυιάςΆτλας Α.Σ.-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-1η13:00ΑγυιάςΣπάρτακος-Προοδευτική Πατρών-ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-1η13:00ΡίουΑ.Ε.Κ. Πατρών-Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014-ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-1η16:30ΚαλαβρύτωνΣκεπαστό-Α.Ε. Αρόης-ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

\

Υποστήριξη: SilkTech