Αναμετρήσεις για όλα τα... γούστα το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της Αχαΐας
Σάββατο, Νοέμβριος 16, 2019 - 12:28μμ
Ένα ακόμα συναρπαστικό Σαββατοκύριακο προμηνύεται στα γήπεδα της Αχαΐας με το πρόγραμμα των τριών κατηγοριών της ΕΠΣΑ να είναι γεμάτο.
Στην κορυφαία κατηγορία (Α’) πλησιάζουμε στο φινάλε του πρώτου γύρου, με τη «μάχη» να φουντώνει καθώς τα φαβορί προέρχονται από άσχημα αποτελέσματα.
Ανάλογα και στις δύο επόμενες κατηγορίες (Β’ και Γ’) με τις περισσότερες αναμετρήσεις να μοιάζουν αμφίρροπες.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου.
Αγώνες του Σαββάτου 16-11-2019 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-10η | 15:00 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Πήγασος Μπεγουλακίου-Δόξα Χαλανδρίτσας | - | ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | |
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-10η | 15:00 | Ριόλου | Πανμοβριακός Ριόλου-Πάτρα 2005 A.E. | - | ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | |
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-10η | 15:00 | Παραλίας | Δόξα Παραλίας-Αναγέννηση Πατρών | - | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | |
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-10η | 15:00 | Ζαρουχλεΐκων | Ατρόμητος Πατρών-Λιμνοχώρι | - | ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ | |
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-10η | 15:00 | Νίκης Προαστίου | Νίκη Προαστείου-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου | - | ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | |
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-10η | 15:00 | Αγυιάς | Αετός Πατρών-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ | - | ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | |
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-10η | 15:00 | Καλαβρύτων | Καλάβρυτα-Δαβουρλής K. 92 | - | ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | |
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-10η | 18:00 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Άρης Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου | - | ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | |
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-8η | 15:00 | Πετρωτού | Ικαρος Πετρωτού-Πετεινοί | - | ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | |
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-8η | 15:00 | Λακκόπετρας | Δόξα Νιφορεΐκων-Λέων Αλισσού | - | ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | |
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-8η | 15:00 | Ντα Λουζ Οβρυάς | Φαραικός-Πολύτεκνος | - | ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η | 15:00 | Καμαρών | Αχιλλέας Καμαρών-Αστήρ Τέμενης | - | ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | |
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η | 15:00 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Ρωμανός-Πείρος Ισώματος | - | ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | |
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η | 15:00 | Ροδιάς | Αιγίου ΑΕ-Πυρσός Πατρών | - | ΒΑΡΝΑΚΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ | |
Αγώνες της Κυριακής 17-11-2019 | ||||||
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-10η | 15:00 | Δημοτικό Κ. Αχαΐας | Αχαΐκή-Δίας Σαραβαλίου | - | ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | |
Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-10η | 15:00 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Αχαιός Σαραβαλίου-Αστέρας Τσουκαλεΐκων | - | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | |
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-10η | 15:00 | Δημοτικό Στ. Αιγίου | Παναιγιάλειος-Α.Π.Ο. Αρόη | - | ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | |
Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-10η | 15:00 | Πετρωτού | Ηρακλής Πατρών-Πάτραι Α.Π.Σ. | - | ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | |
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-8η | 12:15 | Πετρωτού | Αχαϊκός-Περιβόλα | - | ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | |
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-8η | 12:15 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Καλλιθέα-Δάφνη Πατρών | - | ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | |
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-8η | 15:00 | Βραχνεΐκων | Καμίνια-Ατρόμητος Λάππα 2015 | - | ΜΑΧΑΙΡΑΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ | |
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-8η | 15:00 | Ζαρουχλεΐκων | Αστραπή Ψαροφαΐου-Παναχαϊκός | - | ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ | |
Β' κατηγορία-1ος όμιλος-8η | 15:00 | Χαλανδρίτσας | Σταροχώρι-Αστέρας Μιντιλογλίου | - | ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η | 15:00 | Νίκης Προαστίου | A.E. Δρέπανου-Άνω Καστρίτσι | - | ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η | 15:00 | Ρίου | Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Ολυμπιακός Πατρών | - | ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η | 15:00 | Καμαρών | Φοινικας Ζήριας-Αργυρά Πατρών | - | ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η | 15:00 | Αβύθου | Άβυθος Αιγιάλειας-Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας | - | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η | 15:00 | Αγυιάς | Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου | - | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η | 15:00 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Απόλλων Εγλυκάδος-Αετός Ρίου | - | ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η | 18:00 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Φλόγα Ρόδιας-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) | - | ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | |
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η | 00:00 | Οβρυάς | Φωστήρ Οβρυάς-ΑΕ Ροϊτίκων | - | Δεν έχει ορισθεί | |
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η | 10:00 | Ζαρουχλεΐκων | Δόξα Πατρών-Ωλενιακός | - | ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | |
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η | 12:15 | Βραχνεΐκων | Γαλήνη-Αστέρας Λεοντίου | - | ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | |
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η | 12:15 | Ζαρουχλεΐκων | Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Νεάπολη ΑΕ | - | ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ | |
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η | 15:00 | Λακκόπετρας | Ικαρος Λακκόπετρας-Κρίνος | - | ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | |
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η | 15:00 | Μετοχίου | Μετόχι-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων | - | ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | |
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η | 00:00 | Αγυιάς | Σπάρτακος-Νέο Σαλμενίκο | - | Δεν έχει ορισθεί | |
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η | 12:00 | Ρίου | Α.Ε.Κ. Πατρών-Α.Ε. Αρόης | - | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ | |
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η | 12:00 | Αγυιάς | Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Αυτόνομη Π.Ο. | - | ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ | |
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η | 15:00 | Δημητροπουλου | Κεραυνός Σελιανιτίκων-Προοδευτική Πατρών | - | ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | |
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η | 15:00 | Καλαβρύτων | Σκεπαστό-Άτλας Α.Σ. | - | ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ |